На найдовшій у світі трасі пропонують унікальну послугу (Відео)

22.02.2016 г. в 13:12, radiotrek

На Панамериканському шосе в Перу встановили білборд, біля якого водії можуть перепочити як удома – заїхати в критий гараж, облаштований, як затишний дім, і переночувати. В гаражі є Wi-Fi і навіть маски для сну. Послуга абсолютно безкоштовна.

загрузка...
Еще одна новость

Toyota стала донором для рекордно мощного Nissan Skyline (Видео)

22.02.2016 г. в 13:12, carreviewauto

Автомобиль был представлен в Катаре. Тюнинговая команда Get Boost Garage работает над повышением мощности Nissan Skyline R32 до рекордно высокого уровня. Для этого был установлен 3,0-литровый двигатель Toyota 2JZ, который дополнили турбокомпрессором (94 мм) и системой закиси азота. Как результат, мощность возросла до 1600 л.с. Проверка показала, что 1/8 мили (201 м) Nissan Skyline сделал за 4.357 секунды. Максимальная скорость при этом составила 276 км/ч. Это означает, что от мирового рекорда, который принадлежит команде Ekanoo Racing из Бахрейна, 1600-сильный Skyline отделяет всего 0,3 секунды.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Визначено кращий сімейний автомобіль

22.02.2016 г. в 13:12, radiotrek

Рейтинг уклали фахівці, які самостійно монтували у автомобілі дитячі крісла, складали покупки і намагалися робити все те, що й звичайна сім'я. З року в рік аналітичне агентство Kelley Blue Book проводить різні дослідження, в ході яких випробовує автомобілі різних класів. У поточному 2016-му році це американське агентство тестувало сімейні автомобілі, щоб виявити кращі з них. Тестування проводилося, виходячи з потреб звичайних автовласників. Тобто співробітники Kelley Blue Book трансформували салони авто, прибирали і встановлювали назад дитячі крісла, щоб зрозуміти наскільки зручно це робити, перевіряли місткість багажника і т.д. Одним словом, вони робили все те, що роблять власники сімейних автомобілів. За підсумками дослідження список кращих сімейних авто 2016 року виглядає так: 1.…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть