Популярні схеми крадіжки речей з автомобіля

22.02.2016 г. в 19:36, mmr

Останнім часом значно почастішали випадки крадіжок цінних речей з автомобілів.

Кількість заяв в поліцію про крадіжку з автомобіля в столиці перевалює за пів сотні на добу. Найбільш часто злодії «чистять» автомобілі в неосвітлених дворах. В окремих випадках від злодіїв не рятують навіть охоронювані стоянки.

Цим матеріалом нагадуємо водіям бути уважними наводимо кілька популярних схем крадіжки з автомобіля:

«Брязкальця» на колесах. Злочинці намотують на колесо автомобіля дріт або якусь дрібничку. Власник авто зауважує баласт, тільки коли автомобіль починає рухатися, після чого виходить і намагається зняти предмет. У цей час злодії підскакують до автомобіля і витягують з салону сумку або гаманець. Найчастіше «жертвами» злочинців стають водії-жінки.

Пробите колесо. Випадок з життя. Від’їхавши від банку, водій відчув, що машину веде. Зупинився на жвавій дорозі і зрозумів, що проколоте переднє ліве колесо. В умовах жвавої дороги, міняти колеса з лівого боку дуже не зручно, та й не чути нічого, крім проїжджаючих повз машин. Поки водій думав, як краще поміняти колесо, дипломат, який був на задньому сидінні, «пішов» через задні праві двері.

Ввічливий перехожий. Злочинець підходить до водія, який тільки сів в салон автомобіля, і дуже ввічливо просить розповісти, як проїхати по такій-то адресі. В цей час його спільник тихо відкриває двері автомобіля і «обчищають» салон.

загрузка...
Еще одна новость

Конец котенку или ТОП-3 вреда от животных

22.02.2016 г. в 19:36, autocentre

Чудом выживший котенок под капотом – это умиляет полстраны, но чаще бывает наоборот: животные угрожают вашей машине. Недавний случай с чудом выжившим в моторном отсеке котенком стал поводом напомнить и о других опасностях, которые связаны с животными. Ведь на самом деле для жителей некоторых регионов это настоящее бедствие – браться наши меньшие,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Котенок чудом спасся в моторном отсеке автомобиля

22.02.2016 г. в 19:36, autocentre

Киевлянин несколько часов ездил по городу. После чего заглянул под капот. Там грелся симпатичнейший черный котенок, который впоследствии стал талисманом семьи. Пользователь сети Фейсбук Алексей Сербиненко, живущий в столичном районе Оболонь, поделился с читателями неимоверной историей. По его словам, на днях он ездил по городу в течение нескольких…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть