Нова реклама Volkswagen приголомшила світ (Відео)

23.02.2016 г. в 08:36, autodriving

Volkswagen запустив в Європі рекламну кампанію, яка пізніше стартуватиме і по всьому світу. Вона спрямована, перш за все, на повернення довіри з боку споживачів і, відповідно, відновлення продажів після скандалу з підвищеними шкідливими викидами дизельних агрегатів.

Кампанія, яку VW описує як «емоційну», поклала кінець слогану «Das Auto», яка широко використовується німцями протягом тривалого часу. У VW пояснили, що замінять поточне послання, оскільки нова маркетингова філософія компанії зосереджена на людях і їх взаєминах з її продуктами, а не на автомобілях, їх дизайні і технологіях.

«У великої кількості людей по всьому світу наші автомобілі асоціюються з найважливішими спогади, оскільки Volkswagen є частиною їхнього життя», — зазначив глава продажів VW — Юрген Стакман.

Рекламна кампанія збіглася з початком сервісної акції VW в Європі, яка торкнеться майже 8,5 млн транспортних засобів, оснащених дизельними двигунами. «Ми втратили довіру останнім часом. Тепер ми робимо все можливе, щоб повернути її назад», — зазначив він.

Продажі нових автомобілів VW постраждали через дизельний скандал, який розгорівся у вересні минулого року — як з’ясувалося, майже 11 млн автомобілів німецького концерну були оснащені дизельними двигунами з програмним забезпеченням, здатним обдурити перевірки на предмет рівня шкідливих викидів.

Продажі марки VW в Великобританії впали на 14% минулого місяця, в той час як в Німеччині вони скоротилися на 8,6%.

Нова рекламна кампанія буде запущена вже в цьому місяці, починаючи з Німеччини, Великобританії, Іспанії, Португалії, Австрії та Швейцарії. Після чого вона пошириться і на інші європейські ринки, причому в іншому світі реклама почнеться тільки в березні.

Рекламна кампанія охопить як телебачення, так і друковані, а також інтернет-ЗМІ. Вона включає в себе і телевізійну рекламу, яка показує сім’ю, що проходить через різні стадії свого життя… з Volkswagen протягом усього маршруту. І замість традиційного слогана «Das Auto», вона закінчується гаслом: «Тоді. Зараз. Завжди… »

Відзначається, що над рекламною кампанією разом з VW працювало і маркетингове агентство DDB. Втім, в січні поточного року глобальні продажі німців зросли на цілих 2,8% — це говорить про те, що їхня стратегія починає працювати.

загрузка...
Еще одна новость

На Гагарина "девятка" протаранила маршрутку (Видео)

23.02.2016 г. в 08:36, newsroom

Авария практически заблокировала движение на перекрестке. В сети появилось видео утреннего ДТП, которое парализовало движение на перекрестке проспекта Гагарина и улицы Молочной (бывшая улица Конева). Как видно на записи, маршрутка двигалась по проспекту со стороны центра, когда ей в левый бок влетела "девятка". От удара автобус сделал дугу, после…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто з рук: як не стати жертвою афери

23.02.2016 г. в 08:36, expres

Купуючи вживаний транспортний засіб, можна втратити не тільки власні заощадження, а й машину. Шість підроблених свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, у чотирьох автомобілях змінено номери кузова та двигуна. А ще - півдесятка переданих незаконним шляхом автівок з окупованих територій України. Такі факти лише за місяць роботи зафіксували експерти…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть