В інтернеті опублікували відео з салону бронеавтомобіля "Козак-2" під час вибуху (Відео)

23.02.2016 г. в 21:20, gazeta

Минулого тижня в Україні пройшли сертифікаційні випробування антимінного захисту бронеавтомобіля "Козак-2".

Випробування підривом на 6 кг тротилу проходив український броньовик "Козак-2", розроблений НВФ "Практика", повідомляє AUTO-Consulting.

За методикою, максимально наближеної до Натовського STANAG 4569, в десантний відсік помістили манекен із закріпленими датчиками в ділянці тазу, грудної клітки і голови і знімають показання тиску і прискорень.

Автомобіль підривали в два етапи. Спочатку 6 кг тротилу підривали під днищем бронеавтомобіля, а потім 6 кг активували під переднім колесом.

Відео дає уявлення і про те, навіщо в броньовиках з антимінним захистом потрібно пристібатися ременями, і чому сидіння для десанту виконують з демпфуючими стійками.

Нагадаємо, бронемобіль "Козак 2" першим з українських машин випробували, підірвавши на міні. Раніше характеристики обчислювали лише з допомогою математичного моделювання.

загрузка...
Еще одна новость

Nissan GT-R: танцы на льду со сноубордистом (Видео)

23.02.2016 г. в 21:20, carreviewauto

В необычном амплуа Nissan GT-R выступил на заснеженной гоночной трассе Спа-Франкоршам в Бельгии. Спортивный автомобиль 2013 года был использован в роли тягача. Как сноубордист, так и Nissan GT-R показали красивый дрифт. Конечно, сноубордисту пришлось тяжелее – в случае непредвиденных осложнений, он мог получить серьезные травмы. По счастью, обошлось…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинцам могут запретить разговаривать по мобильному телефону при переходе дорог

23.02.2016 г. в 21:20, glavnoe

Верховной раде Украины предлагают ввести административную ответственность для пешеходов, которые во время перехода проезжей части или железнодорожного пути говорят по телефону. Соответствующий проект закона зарегистрирован в парламент. Его автором является народный депутат Олег Дмитренко. Политик также предлагает депутатам проголосовать за запрет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть