Хто швидше: Tesla Model S або Model X (Відео)

24.02.2016 г. в 12:58, autodriving

Подружня пара, що володіє парою автомобілів Tesla різних моделей, вирішила влаштувати гонку по прямій на дистанції 402 метри і з’ясувати, чий же електрокар швидше.

Брукс Вейсблат, який є співробітником Dragtimes, зміг організувати заїзд на 402 метра, який глядачі очікували протягом декількох місяців. У заїзді брали участь Tesla Model S P90D і Tesla Model X P90D.

Обидва автомобілі належать сімейству Вейсблат. Брукс їздить на Tesla Model S P90D, а його дружина на Model X P90D. Завдяки акумуляторам на 90 кВт, режиму Ludicrous і парі електричних моторів загальною потужністю 762 кінські сили, обидва автомобілі прискорюються просто приголомшливо, але який же з них буде швидше на дистанції 402 метри?

Model X P90D Founder’s Edition проїжджає квотер за 11,6 секунди, що робить його одним з найшвидших кросоверів в світі. Седан Model S показав найкращий час у 11,3 секунди, але пару тижнів тому Брукс поліпшив його до 11,244 секунди. Також, Model X важить на 272 кілограми більше, ніж Model S, що позначається на кінцевому результаті.

загрузка...
Еще одна новость

Схема розпродажу банківських автомобілей — сир у мишеловці (Відео)

24.02.2016 г. в 12:58, infokava

Вітчизняні збанкрутілі банки активно розпродують власні автомобілі. Про це повідомляється у сюжеті програми "ДжеДАІ". На перший погляд здається, що саме на подібних аукціонах за безцінь можна придбати омріяну автівку. Але експерти говорять, що це нет так. Реальна вартість банківських автомобілів не дуже відрізняється від ринкової, а деколи може…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Представлен лучший автомобиль для украинских дорог (Видео)

24.02.2016 г. в 12:58, autodriving

Компания Ford Motor Company подробно рассказала об инновационной технологии непрерывного контроля за дорожным полотном Pothole Mitigation Technology, которая помогает значительно сократить разрушительное воздействие плохих дорог на подвеску автомобиля. Революционной системой оснащён новый седан Ford Fusion V6 Sport 2017 модельного года, презентация…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть