Як вберегти свою автівку від крадіжки?

25.02.2016 г. в 23:41, mmr

Транспортний засіб є джерелом підвищеної небезпеки. У разі викрадення ця небезпека збільшується, оскільки за кермом може опинитися п’яний або водій,який не володіє достатніми навичками керування. Такі поїздки часто закінчуються дорожньо-транспортними пригодами.

Аналіз подібних випадків засвідчує, що багато водіїв своєю легковажністю та безпечністю сприяють викраденню транспорту.

Як правило, викрадачі вишуковують автомобілі з незачиненими дверцятами або без протиугінних засобів. А вже повз автомобіль з відчиненими дверцятами і працюючим двигуном вони точно не пройдуть. На жаль не всі викрадені автомобілі вдається розшукати, а знайдені – часто виявляються розбитими або розкомплектованими.

Тому, залишаючи автомобіль в багатолюдному місці, вживайте заходів, котрі виключили б можливість скористатися автомобілем.

Вашим надійним помічником стане протиугінний засіб. При цьому дбайте про те, щоб його розташування та принцип дії були знайомі тільки вам.

загрузка...
Еще одна новость

В Харькове военная прокуратура при поддержке одиозного судьи отбирает волонтерские авто (видео)

25.02.2016 г. в 23:41, glavnoe

Внедорожник бойцам спецподразделения МВД "Східний корпус" подарили волонтеры. А в воскресенье рано утром патрульные полицейские остановили черный пикап. Вячеслав Дуда, общественный активист и волонтер: "В 5 часов утра полицейские задержали черный пикап, как они говорят, что эта машина у них находится в розыске, и с 5 часов до 10 ребята там пытались…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Авакова показали жесткую полицейскую погоню в США: опубликовано видео

25.02.2016 г. в 23:41, apostrophe

Внештатный советник главы МВД, народный депутат Антон Геращенко, в очередной раз комментируя действия киевского полицейского во время смертельной погони за BMW, показал видео жесткой погони за преступником в США. "В личку сбросили видео о том, как в Сиэтле патрульная полиция преследовала неадекватного правонарушителя на спортивной машине", — написал…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть