Як викрадені авто вивозять з України (ВІДЕО)

26.02.2016 г. в 10:01, ictv

Кількість авто-крадіжок в Україні росте. Не рятують іноді навіть сучасні протиугінні системи.

Після викрадення злочинці ховають автомобіль у гаражі, який винаймають неподалік, або залишають просто у дворі будинку за кілька кварталів.

Траплялися випадки, коли власники викрадених автівок знаходили їх через оголошення в мережі. Однак це поодинокі випадки, не допомагає навіть система відстеження авта, злодії навчилися глушити усі GSM і GPS сигналізації. Чекають поки поліцейські припинять план перехоплення. Потім замінюють державні номерні знаки і документи на автівку та переганяють її на Схід України.

Експерти ж розповідають, що крадені авто їдуть на Донбас, адже через дірки у кордоні їх потім легко переправити до Росії.

- Ця ситуація з АТО - багато машини їдуть просто туди, тобто якщо раніше потрібно було, крадучи машину, її легалізувати, то зараз достатньо перевезти її туди, а звідти вже куди завгодно - Росія, Закавказзя і т. д. Ситуація спростилася для викрадачів до неможу, - Сергій Яремчук, експерт з протидії автовикраденням.

загрузка...
Еще одна новость

Нові кросовери розбили об бетон (відео)

26.02.2016 г. в 10:01, gazeta

Кросовери 2016 модельного року пройшли краш-тести в американському інституті IIHS. "Паркетники" витримали достойно удар. Наприклад, страховий інститут безпеки дорожнього руху присудив автомобілю Honda Pilot 2016 найвищу оцінку "Top Safety Pick+". Семиместному кросоверу вдалося пройти всі п'ять тестів IIHS з оцінкою "Добре", включаючи найскладніший…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как делают украинский бронеавтомобиль "Дозор-Б" (Видео)

26.02.2016 г. в 10:01, avtopoligon

В 2015 году неимоверными усилиями удалось запустить серийное производство украинского бронеавтомобиля "Дозор-Б" на Львовском бронетанковом заводе. 28 января на этом предприятии побывала делегация военных атташе, которые увидели как же делают украинские броневики. Как сообщил заместитель гендиректора концерна "Укроборонпром" Артур Херувимов, производственные…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть