Та пішов...: поліція ефектно затримала хама-порушника (ВІДЕО)

26.02.2016 г. в 20:15, ictv

У центрі Києва, біля станції метро Лук'янівська поліція затримала підозрюваного в ДТП після нецензурних висловів в адресу правоохоронців.

Конфлікт поліції з підозрюваним стався неподалік жвавій зупинки громадського транспорту. Про це свідчить відео, зняте 17 каналом.

За інцидентом спостерігали десятки очевидців.

Зазначимо, що чоловік поводився агресивно і чинив опір.

Після умовлянь заспокоїтися на нього наділи наручники. Правоохоронці тримали порушника втрьох.

Інша ж сторона конфлікту стверджує, що вони з друзями вирішили заїхати в "кишеню" на Лук'янівці, щоб сходити у ресторан швидкого харчування, і раптово до водія "підлетіли" поліцейські.

загрузка...
Еще одна новость

Полицейский Олийнык рассказал свою версию стрельбы по BMW (Видео)

26.02.2016 г. в 20:15, glavcom

Полицейский Сергей Олийнык рассказал в суде, что не хотел убивать преступника и случайно попал в 17-летнего пассажира во время погони за BMW.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сколько средств расходуется на содержание президентского автопарка

26.02.2016 г. в 20:15, vhoru

Автобаза Государственного управления делами не разглашает, сколько автомобилей принадлежит Администрации президента и ее структурным подразделениям и сколько средств было потрачено на обслуживание автопарка. Однако обеспечение автобазы ГУД в 2013 году обошлось, по официальным данным, в 59 426,6 тыс. грн; в 2014 – 50 213, 2 тыс. грн, а в 2015 – 74 772,7 тыс. грн. На просьбу предоставить список автомобилей (модель, год, цена покупки) автопарка Администрации президента, «Автобаза ГУД» отметила, что эта информация не разглашается. В свою очередь Верховный суд Украины в прошлом году потратил на автопарк 4 742 500 грн за год. Такие данные предоставило ГП «Автобаза Верховного суда Украины». Также в письме указано, что на оперативном обслуживании ГП «Автобаза ВСУ» находится 69…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Як зробити б/в авто дешевими: 4 умови

26.02.2016 г. в 20:15, ictv

Для багатьох українців навіть б/в авто це розкіш. Виною цьому не тільки рівень доходів, але і високі податки на авто. Минулого тижня депутати повинні були розглянути законопроект №3251, який передбачає зниження акцизів на ввезення б/в автомобілів, але цей законопроект не був розглянутий. У свою чергу МВФ позитивно оцінює високі акцизи на б/в авто в Україні і рекомендує їх збільшити. До того ж, з 1 січня 2016 року за умовами Угоди про асоціацію з ЄС в Україну заборонено ввезення автомобілів не відповідають екологічному стандарту Євро-5 (старше 5 років). За яких умов в Україні б/в автомобілі будуть дешевими пояснив Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів. - Для цього необхідно виконання ряду умов. 1)…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть