Розподіляти кошти на утримання доріг будуть по-новому

27.02.2016 г. в 19:04, jkg-portal

В Україні планують запровадити географічно-інформаціну систему в усіх регіонах країни. Це допоможе планувати розподіл фінансування, спираючись на дані про стан шляхів. Про це повідомили в «Укравтодорі».

«Геоінформаційна система автомобільних доріг має стати важливим інструментом прийняття керівництвом Укравтодору об’єктивних управлінських рішень та сприяти встановленню контролю за роботою дорожників з боку громадськості. Завдяки цій системі, Держагенство зможе планувати розподіл фінансових ресурсів виключно на основі об’єктивних даних про стан автомобільних доріг та штучних споруд, що розташовані на них», – заявив радник Голови Укравтодору Микола Березовський, голова Координаційної групи з інформаційного забезпечення дорожнього господарства України.

Довідково: ГІС – спеціальна система, що дозволяє відтворити значну кількість об'єктів на координато-орієнтованій карті, космічному знімку, аерофотознімку зі зміною масштабу та описом об’єкту, що виводиться в таблицях, графіках, кресленнях, фото та відео. Завдяки цьому, можна точно встановити місцеположення об'єкту, його розміри, параметри та характеристики, що дозволяє відмовитись від передпроектних вишукувань, визначити необхідні об'єми робіт при ремонтах дороги та будівництві об'єктів придорожньої інфраструктури.

загрузка...
Еще одна новость

Будут ли в Украине «дешевые б/у авто» - мнение руководителя ВААИД

27.02.2016 г. в 19:04, avtoblog

На своей социальной страничке, высказал свое мнение по этому поводу О.Назаренко Буквально в конце прошлой неделе, большая часть автолюбителей, затаив дыхание ожидала, рассмотрения ВР законопроекта №3251, который предусматривал отмену акцизного сбора с б/у автомобилей. Но, как показала практика, депутаты "не успели, а потом забыли" его рассмотреть. О.Назаренко,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Проблемы те же: «Дураки и дорога «Кривой Рог - Николаев» (видео)

27.02.2016 г. в 19:04, krlife

Именно такие акценты ставит автор видео.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть