Платежі в автомобілі: Samsung представив своє рішення (відео)

28.02.2016 г. в 21:18, finance

Виробник автомобілів Seat, технологічна компанія Samsung Electronics і провайдер ЗА SAP об’єдналися заради створення «розумного» автомобіля. Смарт-машина зможе бронювати паркувальні місця і здійснювати платежі в автомобілі за допомогою відбитка пальця. Проект був представлений під час Mobile World Congress на цьому тижні.

На приладовій панелі з’явиться міні-екран і сканер відбитків пальців. Ці рішення дозволять використовувати функціонал мобільної платіжної системи Samsung Pay: прив’язувати до додатка кредитну картку і підтверджувати платіж відбитком.

Поки функціонал системи обмежений. Вона дозволяє забронювати й оплатити місце на стоянці з допомогою відбитка пальця. Коли водій буде залишати на стоянку автомобілі, сума автоматично спишеться з його рахунку прямо в додатку.

Також виробники збираються розробити віртуальний ключ, який дозволить відкривати автомобіль за допомогою смартфона, або смарт-годинника, а також передавати ключ іншим користувачам в електронній формі.

загрузка...
Еще одна новость

Visa хочет превратить автомобиль в кредитную карту

28.02.2016 г. в 21:18, psm7

Международная платежная система Visa планирует превратить автомобиль в платформу мобильных платежей, которую водитель сможет использовать для расчетов так же легко, как свой смартфон или традиционную кредитную карту. На выставке Mobile World Congress, которая проходит на этой неделе в Барселоне, компания представила концептуальное приложение , позволяющее…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как без краски изменить цвет автомобиля (Видео)

28.02.2016 г. в 21:18, autodriving

С такой технологией можно изменить цвет любого автомобиля, при этом совершенно не используя краску. Теперь вы можете постоянно менять цвет вашего авто. Нужно всего-навсего выбрать нужную «текстуру» и нужный цвет. Ко всем плюсам этого способа изменения цвета автомобиля можно добавить то, что пленка защищает оригинальный цвет автомобиля и сохраняет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть