Україна чекає партію дешевих автомобілів

29.02.2016 г. в 20:47, depo

У торговій війні між Україною і Узбекистаном першими пішли на поступки партнери з Азії.

Узбекистан достроково скасував додатковий імпортний збір при імпорті товарів з України, який був введений з 1 липня 2015 року строком на один рік.

Цей крок дає українській владі можливість прийняти відповідні заходи з лібералізації. Наприклад, скасувати набуле чинності з 5 грудня 2015 року рішення Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, яке вводить додаткове мито в розмірі 12,2% на автомобілі з Узбекистану. Воно діє на нові легкові автомобілі з бензиновими двигунами об'ємом від 1 до 2,2 літра.

Втім, це рішення Міжвідомчої комісії прийнято з іншим формулюванням - вона виявила "дискримінаційні та недружні дії узбецької влади у відношенні до українських автовиробників. Але початок поліпшень торговельних відносин між країнами може призвести і до скасування такого мита. А це означає, що автомобілі компанії UZ-Daewoo, які тепер випускаються під маркою Ravon, можуть стати доступнішими для українців.

загрузка...
Еще одна новость

Страховка не поможет: ущерб от ДТП теперь будут возмещать виновники

29.02.2016 г. в 20:47, jurliga

Верховный Суд Украины возвел права потерпевшего при ДТП в абсолют, поставив всех водителей в очень неудобное положение, считает юрист АО «Спенсер и Кауфманн» Станислав Карпов. Наличие полиса обязательного страхования не освобождает виновника ДТП от обязательств по возмещению причиненного им ущерба в полном объеме. Такая правовая позиция, которую…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Если ты закрыл свою машину, забыв ключи внутри. ВИДЕО

29.02.2016 г. в 20:47, from-ua

Нет ничего хуже, чем захлопнуть дверь своего авто и понять, что ключи остались внутри. Именно в этот момент, вы осознаете, что видите свои ключи по ту сторону стекла, но уже слишком поздно. В этом случае Ваши возможности крайне ограничены. Конечно, это круто, когда вы возле дома и можете сбегать за запасными. Или можете позвонить кому-либо кто может…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть