Британець винайшов програму, яка визначає винуватця, причини та збитки в ДТП (Відео)

01.03.2016 г. в 14:24, depo

Нова програма "електронний адвокат" допомагає швидко визначити причину ДТП та навіть суму збитку.

Незвичайний "електронний адвокат" представляє собою звичайну програму-бот, яка відповідає користувачеві на стандартні запитання про обставини порушення, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб".

Аналізуючи стандартні факти (наприклад, хто був за кермом, наявність дорожніх знаків на місці порушення, дорожні умови і т. д.), робот знаходить суперечності і формує скаргу, яку потім можна переслати по електронній пошті в місцевий суд.

У тому разі, якщо програма не зможе сформулювати скаргу або зіткнеться зі складною ситуацією, вона автоматично перенаправляє користувача на Браудера, який займається такими питаннями особисто. При цьому молодий британець не бере грошей за свої послуги, вважаючи, що людям треба допомагати безкоштовно.

Електронний захисник автомобілістів отримав досить цікаву назву - DoNotPay, тобто "Не плати". Система вже допомогла повернути автомобілістам понад 3 млн доларів штрафів, виписаних за неправильну парковку. Поки що програма здатна заперечувати тільки ті штрафи, що були виписані у Великобританії, а в планах Браудера - автора програми - вийти на ринок США.

загрузка...
Еще одна новость

В США самоуправляемый автомобиль впервые попал в ДТП (Видео)

01.03.2016 г. в 14:24, ultramir

В Кaлифopнии пpoизoшлo пepвoe ДТП c учacтиeм caмoупpaвляeмoгo aвтoмoбиля Google. Инцидeнт пpoизoшeл 14 фeвpaля, oднaкo извecтнo o нeм cтaлo cпуcтя пoлмecяцa. В Мaунтин-Вью, штaт Кaлифopния, aвтoмoбиль c cиcтeмoй aвтoмaтичecкoгo упpaвлeния движeниeм Lexus RX450h пoпытaлcя oбъeхaть нa дopoгe мeшки c пecкoм и cтoлкнулcя c муниципaльным aвтoбуcoм. В…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как девушки танцами «разгоняли» автомобильную пробку. Видео

01.03.2016 г. в 14:24, hronika

В Башкирии жительницы Стерлитамака устроили танцы прямо во время пробки. На YouTube набирает просмотры смешной ролик, на котором жительницы Стерлитамака (Башкирия) решили потанцевать во время пробки, передает Хроника.инфо со ссылкой на Твои новости. Девушки, которые не любят скучать, ехали в «девятке». Оказавшись в пробке, они через каждые 10…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть