Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову

01.03.2016 г. в 15:10, mmr

Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову після того, як Кременчуцький автозавод відновив броньований автомобіль КрАЗ- «Спартан» і армійський всюдихідний тягач КрАЗ-6446.

Автозавод за власні кошти виконав великий обсяг відновлювальних робіт, машин що вийшли з ладу. На Спартані, в числі 20 пунктів за актом виконаних робіт, відновлені: задній і передній мости, передня підвіска, усунена деформація кронштейнів кріплення навісного обладнання – бронекорпуса. На тягачі КрАЗ-6446, серед іншого, усунена деформація рами, бампера, кабіни, капота, а також виконано ряд інших ремонтних робіт, згідно дефектної відомості.

Обидва автомобілі належать різним підрозділам Міністерства Оборони України. Під час прийому-передачі, після детального огляду машин представники військових частин, до яких приписані машини, подякували Кразівці за патріотичну волонтерську допомогу по поверненню в стрій армійської техніки. Військові зазначили, що по прохідності в зоні АТО краще КрАЗа машини немає: ні бездоріжжя, ні негода не заважають їм виконувати поставлені завдання. Але головне, що цінується бійцями, це відзначають усі, збереження життів на передовій.

В даний час «АвтоКрАЗ» випускає серійну і розробляє нову військову техніку різного призначення, ремонтує зруйновані війною автомобілі, організовує виїзні ремонтні бригади в різні військові частини гарячих точок країни для надання оперативної технічної допомоги та багато іншого. У 2015 році КрАЗ повністю і в терміни виконав держоборонзамовлення, поставивши силовим структурам велику партію армійських машин різних моделей. Зараз КрАЗ від силових структур чекає нових завдань і нових замовлень в будь-якій кількості. КрАЗ разом з усіма служить народу України і повністю готовий до виконання поставлених завдань!

загрузка...
Еще одна новость

Какие виды топлива подорожают в Украине

01.03.2016 г. в 15:10, УНН

Цены на топливо могут расти из-за нестабильности нацвалюты. Об этом в эксклюзивном комментарии УНН сказал эксперт Института энергетических стратегий Юрий Корольчук. «На сегодняшний день уже произошел существенный рост цен на топливо. И, скорее всего, следует ожидать дальнейшего роста. Я имею в виду А-95 бензин, самый популярный. Главная причина — это конечно нестабильность валюты. Стоимость нефти на мировых рынках более-менее стабильна, да, она (цена на нефть) тоже влияет на цену на топливо в Украине, но в связи с тем, что сейчас не происходят существенные колебания цен на нефть (остается в коридоре 35- 37 долл.) — ключевым фактом остается курс», — отметил эксперт. Кроме того, по словам Ю.Корольчука, цены на дизельное топливо тоже будут расти. «Прогнозы — дело не благодарное. Но, если посмотреть краткосрочны…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Британець винайшов програму, яка визначає винуватця, причини та збитки в ДТП (Відео)

01.03.2016 г. в 15:10, depo

Нова програма "електронний адвокат" допомагає швидко визначити причину ДТП та навіть суму збитку. Незвичайний "електронний адвокат" представляє собою звичайну програму-бот, яка відповідає користувачеві на стандартні запитання про обставини порушення, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб". Аналізуючи стандартні факти (наприклад, хто був за кермом, наявність дорожніх знаків на місці порушення, дорожні умови і т. д.), робот знаходить суперечності і формує скаргу, яку потім можна переслати по електронній пошті в місцевий суд. У тому разі, якщо програма не зможе сформулювати скаргу або зіткнеться зі складною ситуацією, вона автоматично перенаправляє користувача на Браудера, який займається такими питаннями особисто. При цьому молодий британець не бере грошей за свої послуги, вважаючи, що людям треба допомагати безкоштовно. Електронн…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть