Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову

01.03.2016 г. в 15:10, mmr

Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову після того, як Кременчуцький автозавод відновив броньований автомобіль КрАЗ- «Спартан» і армійський всюдихідний тягач КрАЗ-6446.

Автозавод за власні кошти виконав великий обсяг відновлювальних робіт, машин що вийшли з ладу. На Спартані, в числі 20 пунктів за актом виконаних робіт, відновлені: задній і передній мости, передня підвіска, усунена деформація кронштейнів кріплення навісного обладнання – бронекорпуса. На тягачі КрАЗ-6446, серед іншого, усунена деформація рами, бампера, кабіни, капота, а також виконано ряд інших ремонтних робіт, згідно дефектної відомості.

Обидва автомобілі належать різним підрозділам Міністерства Оборони України. Під час прийому-передачі, після детального огляду машин представники військових частин, до яких приписані машини, подякували Кразівці за патріотичну волонтерську допомогу по поверненню в стрій армійської техніки. Військові зазначили, що по прохідності в зоні АТО краще КрАЗа машини немає: ні бездоріжжя, ні негода не заважають їм виконувати поставлені завдання. Але головне, що цінується бійцями, це відзначають усі, збереження життів на передовій.

В даний час «АвтоКрАЗ» випускає серійну і розробляє нову військову техніку різного призначення, ремонтує зруйновані війною автомобілі, організовує виїзні ремонтні бригади в різні військові частини гарячих точок країни для надання оперативної технічної допомоги та багато іншого. У 2015 році КрАЗ повністю і в терміни виконав держоборонзамовлення, поставивши силовим структурам велику партію армійських машин різних моделей. Зараз КрАЗ від силових структур чекає нових завдань і нових замовлень в будь-якій кількості. КрАЗ разом з усіма служить народу України і повністю готовий до виконання поставлених завдань!

загрузка...
Еще одна новость

Какие виды топлива подорожают в Украине

01.03.2016 г. в 15:10, УНН

Цены на топливо могут расти из-за нестабильности нацвалюты. Об этом в эксклюзивном комментарии УНН сказал эксперт Института энергетических стратегий Юрий Корольчук. «На сегодняшний день уже произошел существенный рост цен на топливо. И, скорее всего, следует ожидать дальнейшего роста. Я имею в виду А-95 бензин, самый популярный. Главная причина…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Британець винайшов програму, яка визначає винуватця, причини та збитки в ДТП (Відео)

01.03.2016 г. в 15:10, depo

Нова програма "електронний адвокат" допомагає швидко визначити причину ДТП та навіть суму збитку. Незвичайний "електронний адвокат" представляє собою звичайну програму-бот, яка відповідає користувачеві на стандартні запитання про обставини порушення, повідомляє Depo.Полтава, посилаючись на "Автомотоклуб". Аналізуючи стандартні факти (наприклад,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть