Mercedes перейшов до виробництва розкішних танків

01.03.2016 г. в 17:21, nv.ua

Mercedes представив Mercedes-Maybach S600 Guard. Автомобіль здатний протистояти обстрілам з автоматів і гранатометів, а також газовій атаці.

Фахівці Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини, вивчивши Mercedes-Maybach S600 Guard, присвоїли йому ступінь балістичного захисту VR10 і рейтинг захисту від вибухів ERV 2010. Ступінь VR10 вперше була присуджена цивільному автомобілю.

Кузов моделі виконаний зі спеціальної сталі, вікна укріплені, а шини, виконані за технологією Proceed On Function, дозволять пересуватися навіть у спущеному стані. Паливний бак зроблений з того ж матеріалу, який використовують у виробництві бойових вертольотів AH-64 Apache.

Список опцій у "броньовика" Mercedes вельми специфічний. Так, за $10000 можна встановити систему, яка буде подавати в салон свіже повітря у разі, якщо S600 Guard доведеться тікати від газової атаки. За $2,5 тисячі можна встановити сейф для зброї в багажнику.

Ціни на Mercedes-Maybach S600 Guard будуть стартувати з позначки $609 тисяч. Правда, придбати автомобіль зможе не кожен. Німецький автовиробник буде проводити ретельну перевірку потенційних покупців, щоб броньований S600 не потрапив не в ті руки.

загрузка...
Еще одна новость

Яценюк обещает интересные новости о строительстве и ремонте дорог в Украине

01.03.2016 г. в 17:21, vchaspik

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк провел совещание относительно строительства и ремонта дорог. Об этом он написал в своем Facebook. "Помимо бюджетных средств в этом году планируем отправить на дороги 70% государственных капитальных расходов. Это предусмотрено планом действий Правительства. Также на реконструкцию автодорог продолжат поступать…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову

01.03.2016 г. в 17:21, mmr

Військові автомобілі КрАЗ пішли на передову після того, як Кременчуцький автозавод відновив броньований автомобіль КрАЗ- «Спартан» і армійський всюдихідний тягач КрАЗ-6446. Автозавод за власні кошти виконав великий обсяг відновлювальних робіт, машин що вийшли з ладу. На Спартані, в числі 20 пунктів за актом виконаних робіт, відновлені: задній і…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть