В Україні деякі види палива різко подорожчають

02.03.2016 г. в 02:00, unn

Ціни на паливо можуть рости через нестабільність гривні. Про це в ексклюзивному коментарі сказав експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

«На сьогоднішній день вже відбулося суттєве зростання цін на паливо. І, швидше за все, слід очікувати подальшого зростання. Я маю на увазі А-95 бензин, найпопулярніший.

Головна причина – це звичайно нестабільність валюти. Вартість нафти на світових ринках більш-менш стабільна, так, вона (ціна на нафту) теж впливає на ціну на паливо в Україні, але в зв’язку з тим, що зараз не відбуваються суттєві коливання цін на нафту (залишається в коридорі 35- 37 дол .) – ключовим фактом залишається курс», – зазначив експерт.

Крім того, за словами Ю. Корольчук, ціни на дизельне паливо теж будуть зростати.

«Прогнози – справа невдячна. Але, якщо подивитися короткостроковий прогноз – до весни, швидше за все ми побачимо зростання цін на дизпаливо, на А-95 і А-92, так як буде йти посівна. Зростання цін стосується більшою мірою дизпалива, факт посівної традиційно впливає, тому розслаблятися не треба. Знову ж таки, ми говоримо про зростання, але не значне, якщо валюта не поповзе вгору.

Якщо середня ціна на дизпаливо зараз виходить 16 грн, на А-95 – приблизно 18 грн (я маю на увазі середню ціну), то, швидше за все, ближче до весни середня ціна на дизпаливо може вирости з 16 до 16,5, а на А-95 – в середньому з 18 до 19 грн і навіть трохи вище. Знову ж таки, це за умови, що не буде істотних коливань валюти », – пояснив він.

загрузка...
Еще одна новость

Цены на топливо в Европе и Украине: кто больше платит

02.03.2016 г. в 02:00, cardiagram

Цены на бензин и дизельное топливо в Европе – вещь весьма предсказуемая. И ведут они себя по вполне понятной логике – стоимость сырье – нефти – повышается, топливо следует за ним. То же самое происходит, если «черное золото» дешевеет. Отследить эту зависимость очень просто. Например, в июле 2013 года, когда цены на нефть еще были на пике, литр бензина А-95 в Германии стоил 1,6 евро. К январю 2016-го при низкой стоимости сырья цена «девяносто пятого» на немецких заправках упала до 1,26 евро за литр. В Украине этот закон не работает – несмотря на обвал цен на нефть, цены на топливо неумолимо ползут вверх. За тот же период – с июля 2013-го по январь 2016-го бензин в нашей стране в среднем подорожал почти в два раза — с 11 до 19 гривен за литр. Из-за чего так происходит, мы подробно рассказывали в статье о том,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗAЗ-965С — унікальний поштовий «Зaпoрoжeць» з правим кермом

02.03.2016 г. в 02:00, mmr

ЗАЗ-965С (1962) — поштовий варіант легендарної моделі «Запорожця» з правим розташуванням керма, а також ящиком для листів замість заднього сидіння, глухими задніми вікнами, оригінальним повітрозабірником, пише autodriving.net. Вантажопідйомність автомобіля становила 300 кг. Скільки було випущено таких машини достеменно невідомо.

Прочитать новость
загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть