В Україні деякі види палива різко подорожчають

02.03.2016 г. в 02:00, unn

Ціни на паливо можуть рости через нестабільність гривні. Про це в ексклюзивному коментарі сказав експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

«На сьогоднішній день вже відбулося суттєве зростання цін на паливо. І, швидше за все, слід очікувати подальшого зростання. Я маю на увазі А-95 бензин, найпопулярніший.

Головна причина – це звичайно нестабільність валюти. Вартість нафти на світових ринках більш-менш стабільна, так, вона (ціна на нафту) теж впливає на ціну на паливо в Україні, але в зв’язку з тим, що зараз не відбуваються суттєві коливання цін на нафту (залишається в коридорі 35- 37 дол .) – ключовим фактом залишається курс», – зазначив експерт.

Крім того, за словами Ю. Корольчук, ціни на дизельне паливо теж будуть зростати.

«Прогнози – справа невдячна. Але, якщо подивитися короткостроковий прогноз – до весни, швидше за все ми побачимо зростання цін на дизпаливо, на А-95 і А-92, так як буде йти посівна. Зростання цін стосується більшою мірою дизпалива, факт посівної традиційно впливає, тому розслаблятися не треба. Знову ж таки, ми говоримо про зростання, але не значне, якщо валюта не поповзе вгору.

Якщо середня ціна на дизпаливо зараз виходить 16 грн, на А-95 – приблизно 18 грн (я маю на увазі середню ціну), то, швидше за все, ближче до весни середня ціна на дизпаливо може вирости з 16 до 16,5, а на А-95 – в середньому з 18 до 19 грн і навіть трохи вище. Знову ж таки, це за умови, що не буде істотних коливань валюти », – пояснив він.

загрузка...
Еще одна новость

Цены на топливо в Европе и Украине: кто больше платит

02.03.2016 г. в 02:00, cardiagram

Цены на бензин и дизельное топливо в Европе – вещь весьма предсказуемая. И ведут они себя по вполне понятной логике – стоимость сырье – нефти – повышается, топливо следует за ним. То же самое происходит, если «черное золото» дешевеет. Отследить эту зависимость очень просто. Например, в июле 2013 года, когда цены на нефть еще были на пике, литр бензина…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ЗAЗ-965С — унікальний поштовий «Зaпoрoжeць» з правим кермом

02.03.2016 г. в 02:00, mmr

ЗАЗ-965С (1962) — поштовий варіант легендарної моделі «Запорожця» з правим розташуванням керма, а також ящиком для листів замість заднього сидіння, глухими задніми вікнами, оригінальним повітрозабірником, пише autodriving.net. Вантажопідйомність автомобіля становила 300 кг. Скільки було випущено таких машини достеменно невідомо.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть