На власників авто в Україні чекають дуже серйозні зміни

03.03.2016 г. в 12:54, mmr

У парламенті триває робота над удосконаленням законодавчого регулювання відносин між страховими компаніями та власниками транспортних засобів. Зокрема, щодо посилення відповідальності перших та збільшення платежів для других.

Комітет ВР з питань фінансової політики і банківської діяльності створить робочу групу для доопрацювання проекту нового закону «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» (№3670), – інформує Закон і Бізнес.

Документ, зокрема, передбачає поступове збільшення страхових сум. Також пропонується вдосконалити процедуру та порядок оцінювання розміру збитків. Автори проекту вважають, що це позбавить недобросовісних страховиків можливості затягувати виплати та занижувати їх розмір.

Крім того, пропонується запровадити систему прямого відшкодування збитків та ввести електронний поліс, аби розв’язати проблему фальшивих полісів та зменшити кількість випадків шахрайства.

Передбачається, що оновлена редакція проекту підвищить відповідальність страховика за порушення строків виплати відшкодування. Також пропонується створити консультаційний центр для автовласників.

загрузка...
Еще одна новость

Теперь за рулём можно будет ездить в нетрезвом состоянии

03.03.2016 г. в 12:54, drive

Согласно постановления суда, каждый водитель, задержанный за вождение авто в нетрезвом состоянии, может быть отпущен под «обязательства». В крайнем случае, такой вывод можно сделать после того, как был освобождён водитель всем известного БМВ, преследование которого длилось более часа и закончилось расстрелом со стороны полицейских. Напомним, что…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинским «автоледи» правила дорожного движения «не писаны» (Видео)

03.03.2016 г. в 12:54, avtoblog

Практически и дня не проходит без скандала с участием полиции и девушек за рулем. К сожалению, в нашей стране не уменьшается число тех водителей, которые в силу личных амбиций, считают себя "вне закона". Мы уже рассказывали о "мажорных блондинках за рулем" и прочих "несознательных гражданах". Очередная нарушительница была задержана в Киеве в…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть