Как выглядит масл-байк с мотором от Maserati Quattroporte (Видео)

05.03.2016 г. в 12:24, ТСН

Французская компания Lazareth привезла на Женевский автосалон просто потрясающий масл-байк с мотором от Maserati Quattroporte. Львиная доля почти полтонного мотоцикла - это двигатель, объемом 4,7 литра, мощностью 470 лошадей.

загрузка...
Еще одна новость

Добірка аварій зі спецтранспортом

05.03.2016 г. в 12:24, gazeta

Автомобілісти часто не чують сирен спецтранспорту і допускають зіткнення з ними. Водіїв часто не пересвідчуються, чи нема поряд автомобіля із мигалками. Причиною цього є неуважність та гучна музика в салоні авто. Хоча такі аварії стаються і через не знання правил дорожнього руху водіями простих авто. Крім цього, автомобілісти часто лякаються спецтранспорту, який їде на великій швидкості із увімкненими сиренами. Часто переляк провокує неадекватну поведінку в екстремальних ситуаціях. Ми пропонуємо добірку аварій зі спецтранспортом.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Викрасти за 60 секунд

05.03.2016 г. в 12:24, ednist

Викрасти за 60 секунд - не лише назву фільму, але й реальний час, за який можуть викрасти вашу "крихітку". Охоронні супер-системи не спрацюють. Супутник не покаже, де сховали вашу машину. Автомобіль можуть викрасти, навіть якщо ви спатимете на задньому сидінні. Як вберегти свого чотириколісного друга і чому кількість викрадень в Україні так зросла? “ "Машину викрадають за хвилину, максимум за півтори. Але це лише один момент. До того, як вставити ключ в запалення і поїхати в невідомому напрямі, викрадачі можуть декілька днів вистежувати мету" - розповідає фахівець з охорони автомобілів, Віктор. За його словами, якщо не вдалося виявити залізного друга в найближчу добу - вірогідність того, що він знайдеться, прирівнюється до нуля. А жертвою викрадення може стати будь-хто. За станом на лютий, в Києві викрали 308…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть