Ці автомобілі можуть викликати справжній переворот в автоіндустрії

05.03.2016 г. в 15:29, mmr

На Женевський автосалон привезли електрокари, які можуть викликати справжній переворот в автоіндустрії.

У 2015 році компанія nanoFlowcell AG представила два незвичайних концептуальних електрокара – спорт-седан Quant F і невеликий хетчбек Quantino. Головною «фішкою» тих автомобілів стала система так званих рідких проточних батарей, електроенергія в яких виробляється за рахунок проходження двох окремо рідких складів через спеціальну комірку. Пройшов всього лише рік, і на Женевському автосалоні 2016 ми знову бачимо Quant F і Quantino, але на цей раз вже в «майже серійному варіанті».

Що змінилося з того часу? Якщо говорити про зовнішність автомобілів, то змін практично немає. Перед нами як і раніше спорткар і міський хетчбек. Quant F оснащується силовою установкою потужністю 1 090 к.с., здатний розігнатися з місця до «сотні» за 2,8 секунди і розвинути 280 км / год максимальної швидкості. Quantino набагато скромніше і володіє віддачею лише в 109 к.с., розганяється до 100 км / год менш, ніж за 5 секунд і розвиває 200 км / год «максималки». Втім, більшого йому й не треба, враховуючи, що мова йде про звичайний Сітікар. До того ж, є дві дійсно важливі новини.

По-перше, Quantino отримав офіційний допуск на дороги загального користування в Європі. По-друге, виробник провів випробування хетчбека на витривалість, в рамках яких головний технолог nanoFlowcell Нунцій ла Веккьо керував Quantino протягом 14 годин без зупинки. В кінці тестів в електролітних баках цього малюка залишалося 78% «палива», що означає, що заявлений запас ходу на 1000 км більш ніж реальний.

Таким чином, не виключено, що вже скоро nanoFlowcell AG виведе на ринок електрокар, який дійсно може зробити революцію в автомобільному світі. Причому статися це може швидше, ніж дехто вважає.

загрузка...
Еще одна новость

Екомобілі зруйнували всі стереотипи, крім одного (Відео)

05.03.2016 г. в 15:29, 24tv

Про те, що екомобілі мають бути не лише безпечними, а й швидкими та яскравими говорилося уже давно. Однак, лише тепер у Женеві новий тренд автоіндустрії розкривається по-новому. На найбільшому автомобільному шоу світу, що триває в Швейцарії автовиробники представили свої автомобілі, які не шкодять довкіллю. -- Хорвати презентували "екомонстра" Потужні мотори, які живляться від сильних батарей власного виробництва. Хто б міг подумати, що у цій високотехнологічній гонці власними розробками найбільше здивують хорвати. Так, Rimac презентувала найшвидший у світі спортивний електрокар. Авто має чотири електродвигуни – на кожне колесо та може розігнатися до 350 кілометрів на годину. Однак, це не найголовніше. Першу сотню "хорват" витискає менш ніж за 3 секунди. Вартість новинки відповідна –…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Титан» — новый электрический автомобиль из Китая

05.03.2016 г. в 15:29, autodriving

На прошедшей в конце февраля в Гуанчжоу выставке тюнинга, автокомпонентов и транспортных средств AAITF, малоизвестная китайская фирма Windbooster представила электрический спорткар Titan. Свое название электромобиль получил из-за широкого использования титана в конструкции шасси. Машина оснащается двумя литий-ионными батареями Panasonic, каждая из которых питает свой собственный электромотор, который в свою очередь передает крутящий момент на одно из задних колес. Совокупная мощность двух электромоторов 500 л.с. (1000 Н∙м). На покорение первой сотни электроспорткару требуется 3,9 с, второй — 5,9 с, максимальная скорость составляет 260 км/ч. Длина Windbooster Titan 4500 мм, ширина — 1950 мм, колесная база — 2650 мм, то есть он чуть крупне…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть