Як "вибити" компенсацію за пошкоджене авто в "Автодора" (Відео)

06.03.2016 г. в 11:40, 24tv

Хоча зима цього року не лютувала, столичні дороги, як завжди, до весни вкриті ямами та тріщинами. Чи можна добитися через суд, щоби пошкоджені через якість доріг автомобілі ремонтували за рахунок тих, хто ці дороги контролює.

Зі снігом у столиці зійшов і асфальт: дорога, наче сито, вкрита дірками. Їх латають, криють, а вони з’являються знову і знову.

Сергій потрапив зі своїм авто в яму. Тож машину тепер доведеться ремонтувати. За власний рахунок: це забере приблизно 2000 гривень.

Володимир теж три роки тому наїхав на 30-сантиметровий поріг на столичному проспекті. Удар був раптовий, тож чоловік навіть не зрозумів, що трапилось. Він різко пригальмував і зробив гірше для свого авто.

Моя машина отримала дуже суцільне ушкодження: розбилася коробка передач,

— пояснив Володимир.

Таких водіїв, як Володимир — безліч. Однак він єдиний, кому авто відремонтували за гроші “Автодору”. Тоді на організацію постраждалі (їх було 23) подали колективний позов. Та гроші виплатили лише Володимиру.

Юрист Лаврентій Царук, який тоді допомагав водіям, розповів, що робити, якщо через недобросовісних дорожників постраждав ваш автомобіль:

1) не можна залишати місце події і потрібно зафіксувати, що власне шкода автомобілю завдана внаслідок поганої роботи “дорожників”;

2) слід звернутися до спеціального СТО або експерта, щоб ті розрахували, які саме збитки, в якому розмірі завдані автомобілю; також вони повинні вказати примітку, що ці збитки сталися через потрапляння автомобіля до ями;

3) скласти позивну заяву, яку необхідно подати до суду на власника доріг.

Проте у “Київавтодрі” не бояться нових позовів. Кажуть, що на дорогах, за які вони відповідають, все гаразд. Як що ж і з’являються ями, то це лише опісля дощів або снігопадів.

Мовляв, грошей на ремонт останні два роки виділяють більше. І хоча лише косметично, але останнім часом всі дороги привели до ладу.

В “Автодорі” тих ям, які є на столичних дорогах, немов не помічають. А водії обіцянкам “дорожників” все привести до ладу уже не вірять.

загрузка...
Еще одна новость

"Воздушная зебра" появилась в Москве

06.03.2016 г. в 11:40, gudok

В этом году на дорогах Москвы может появиться не менее 10-12 "воздушных зебр", которые будут подсвечивать пешеходные переходы. Об этом рассказал представитель компании "Световые технологии". Сейчас идет согласование мест размещения таких пешеходных переходов. "Воздушная зебра" - ряд уличных светильников, дублирующий привычный рисунок пешеходного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Появилось впечатляющее видео спасения ребенка из-под колес авто в Беларуси (Видео)

06.03.2016 г. в 11:40, apostrophe

В интернете появилось впечатляющее видео, на котором белорусский милиционер спасает ребенка из-под колес автомобиля, закрыв его своим телом. Видеозапись размещена на YouTube. Инцидент произошел в городе Витебске. В аннотации отмечается, что прапорщик милиции Железнодорожного отдела Департамента охраны Сергей Баталко шел за школьником по…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть