Nokian зізналася у брехливих тестах шин

06.03.2016 г. в 13:02, fakty

Виробник шин, компанія Nokian вибачилася за підтасовку результатів тестів шин.

У компанії запевнили, що більше не роблять особливих шин, призначених тільки для демонстрації поліпшених показників в ході випробувань.

Керівництво Nokian Tyres, одного з найбільших в світі виробників автомобільних шин, визнало небезпідставність претензій фінської газети Kauppalehti, яка заявила про те, що компанія протягом ряду років маніпулювала результатами тестів своєї продукції. За даними газети, компанія направляла організаторам тестів літньої і зимової гуми "особливі", відмінні від серійних зразків. Видання з'ясувало, що Nokian також вивчала результати тестів шин конкурентів і модифікувала свої тестові покришки так, щоб ті показували кращі результати.

Провівши незалежне випробування куплених в магазині стандартних шин Nokian, експерти Kauppalehti прийшли до висновку, що їх характеристики не відповідають результатам, показаним у ході попередніх тестів.

У повідомленні, що з'явилося в п'ятницю на сайті Nokian, зазначається, що у попередні роки, коли автомобільні ЗМІ отримували продукцію безпосередньо від виробників, в цій сфері дійсно застосовувалися "сумнівні" методи. У той же час у компанії запевнили, що ще в минулому році компанія заборонила випускати чи навіть розробляти шини, призначені виключно для успішного проходження тестів.

- Ми приносимо вибачення і шкодуємо про помилки, допущені нами в минулому, — заявив глава Nokian Tyres Арі Лехторанта.

Він також запевнив, що в компанії ніколи не застосовувалися такі схеми виплати опціонів менеджменту, які заохочували б шахрайство на тестах, а безпека продукції була і залишається для Nokian пріоритетом.

У ході торгів вартість акцій Nokian впала на 9,6%, опустившись до €29,09 за штуку. За даними Bloomberg, це стало найсильнішим падінням котирувань паперів Nokian з жовтня 2013 року.

загрузка...
Еще одна новость

"Ягуарчик" для малышей за 20 тыс.у.е. (Видео)

06.03.2016 г. в 13:02, novosti-n

Дороговизна новинки объясняется вполне взрослыми компонентами и способностью лихо закладывать виражи. Торговая компания Hammacher Schlemmer специализируется на диковинных товарах со всего света, которые часто по ее же заказу и производятся. Масштабные модели классических автомобилей, видимо, как раз из таких — на сайте магазина производитель…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як "вибити" компенсацію за пошкоджене авто в "Автодора" (Відео)

06.03.2016 г. в 13:02, 24tv

Хоча зима цього року не лютувала, столичні дороги, як завжди, до весни вкриті ямами та тріщинами. Чи можна добитися через суд, щоби пошкоджені через якість доріг автомобілі ремонтували за рахунок тих, хто ці дороги контролює. Зі снігом у столиці зійшов і асфальт: дорога, наче сито, вкрита дірками. Їх латають, криють, а вони з’являються знову і знову. Сергій…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть