Відомо, як ремонтуватимуть дорогу Луцьк-Львів

06.03.2016 г. в 14:31, vip

Спочатку дорожники візьмуться за найскладніші ділянки дороги Луцьк-Львів. Про це йшлося 29 лютого під час оперативної наради у Волинській облдержадміністрації.

Ремонт дороги Луцьк-Львів розпочнуть від адміністративного кордону двох областей – Волинської та Львівської. Перший етап робіт завершать у селі Скобелка. Другий етап передбачатиме ремонт ділянки біля села Вільхівка. Це найбільш пошкоджена ділянка дороги. Потому дорогу ремонтуватимуть у напрямку Луцька.

16 лютого відбулося відкриття тендерних пропозицій, тож вже відомі дві фірми, які здійснюватимуть роботи. Варто зауважити, що ремонт дороги на волинській ділянці передбачатиме не просто відновлення покриття. Тут облаштують освітлення, оформлять узбіччя, з’їзди, зупинки, встановлять розмтіку і знаки. Усі роботи виконають за державні кошти.

Утім, невдовзі відбудеться зустріч із головами РДА, сільськими і селищними голови щодо допомоги в оформленні зупинок. Наразі Служба автомобільних доріг готує ескізи та пропозиції щодо їх оформлення.

загрузка...
Еще одна новость

Faraday Future – всё?

06.03.2016 г. в 14:31, keddr

Не так давно на страницах keddr-а уже публиковался материал о калифорнийской компании Faraday Future, связывающей своё будущее с электромобилями, построенными на базе единого шасси. И всё, казалось бы, у компании идет хорошо. Цунами многомиллионных китайских инвестиций, захлестнувшее зарождающуюся отрасль электромобилей, позволяет переманивать ключевые…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Nokian зізналася у брехливих тестах шин

06.03.2016 г. в 14:31, fakty

Виробник шин, компанія Nokian вибачилася за підтасовку результатів тестів шин. У компанії запевнили, що більше не роблять особливих шин, призначених тільки для демонстрації поліпшених показників в ході випробувань. Керівництво Nokian Tyres, одного з найбільших в світі виробників автомобільних шин, визнало небезпідставність претензій фінської…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть