Київські водії втомилися від бездіяльності поліції і самі виходять на захист своїх автомобілів від автовикрадачів (Відео)

07.03.2016 г. в 08:59, infokava

Злодії стали не вибагливими - викрадають як дорогі іномарки, так і старі жигулі. Кількість угонів за останній час зросла у рази. Лише з початку року у столиці зникло понад 300 машин. Кияни таким явищем настільки обурені, що взялися самі формувати загони самооборони. Люди збираються самостійно патрулювати місто і відловлювати крадіїв.

загрузка...
Еще одна новость

Самые «нелепые ДТП» произошедшие в феврале 2016 года (Видео)

07.03.2016 г. в 08:59, youtube

Самые «нелепые ДТП» произошедшие в феврале этого года.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Совершенно секретно: первые живые фото российского VIP-внедорожника из проекта «Кортеж»

07.03.2016 г. в 08:59, topgir

Ты уже наверняка мог слышать о так называемом российском проекте «Кортеж» — идее построить целое семейство машин для государственных чиновников высшего эшелона РФ. К слову, как-то мы об этом подробно писали. Некоторые могли подумать ,что это очередная кремлевская утка, однако у нас появилось доказательство, которое может развеять всякие сомнения — первые живые фото одной из машин этого проекта. На опубликованном снимке изображен внедорожник. Но, как заявил автор фото, это опытный образец автомобиля, предназначенный для испытаний. Поэтому, очевидно, что перед тобой не окончательная версия дизайна, а одна из самых первых модификаций, поисковый макет. Конечный облик оформится только на прототипах следующей серии, которые не появятся ранее конца текущего года. А теперь вспоминаем китайский внедорожник Hongqi LS5 и пытаемся найти кардинальны…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Курйоз дня: Як винахідливий львів'янин бореться із автомобілями, які блокують йому гараж

07.03.2016 г. в 08:59, 032

На вулиці Насипній власник гаража потерпає від припаркованих автомобілів, які загороджують йому проїзд. Принаймні про це свідчать чисельність попереджень, які львів'янин залишив для нахабних водіїв. Як повідомляє кореспондент сайту міста Львова, 032.ua, чи не увесь гараж розписаний закликами не паркувати автомобілі. "Штраф – лопата по склі!" – написав львів'янин. Чоловік навіть спробував залякати неслухняних водіїв штрафом у розмірі 510 гривень. Вочевидь, ніхто не сприйняв серйозно слова власника гаража. Тоді він вирішив вдатися до більш радикальних кроків, зачепивши нове повідомлення. -- "Штраф – лопата по склі!" – написав львів'янин. Як можна побачити на фотографіях, тепер водії не ризикують залишати свої автомобілі навпроти цього гаража:

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть