Автодилери хочуть відшкодувати збитки, отримані на території АТО

07.03.2016 г. в 20:56, mashyna

ВААІД ініціює початок діалогу про компенсацію страховими компаніями сотень мільйонів гривень збитків підприємствам, які займались реалізацією та обслуговуванням автотранспорту в Донецькій та Луганській областях.

Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) створила сектор “Відновлення бізнесу”, який займатиметься питаннями вирішення проблемних ситуацій з підприємствами, які припинили чи призупинили свою діяльність, у тому числі, у зв’язку з відмовою страховиків у виплаті страхового відшкодування у зоні проведення антитерористичної операції.

ВААІД заявляє про наявність збитків на сотні мільйонів гривень, які не були компенсовані страховими компаніями.

Антитерористична операція в Донецькій та Луганській області була офіційно оголошена з 13.04.2014 року. Протягом 2014-2015 років на території проведення АТО було зафіксовано численні випадки нанесення шкоди підприємствам різних галузей промисловості та бізнесу, у тому числі і тим, що займаються реалізацією та обслуговуванням автотранспорту (викрадення автомобілів, обладнання, іншого майна; підпали; нанесення шкоди автосалонам, пошкодження від вибухів, тощо).

В більшості випадків бізнес автодилерів був застрахований у різних страхових компаніях. Незважаючи на початок проведення АТО, страховики продовжували укладати договори страхування та отримувати страхові платежі, але при настанні будь-яких страхових випадків, відмовляли у виплатах страхового відшкодування посилаючись на проведення АТО.

На цей час відсутнє об’єктивне і незалежне розслідування випадків спричинення шкоди автодилерам на сході України, як зі сторони страхових компаній, так і з боку правоохоронних, судових та інших органів влади, що не дає змоги встановити однозначну причину нанесення збитків. До того ж, Верховний Суд України (у своїй постанові від 27.01.2016р.) звільнив страховиків від виконання обов’язків по виплаті страхового відшкодування при наявності факту проведення АТО. Попри це, ВААІД ініціює початок діалогу між усіма зацікавленими сторонами для обговорення питання компенсації збитків. Асоціація посилається на той факт, що страховики, укладаючи договори страхування після початку проведення АТО, вже не мали намір здійснювати страхові виплати, що у свою чергою є введенням страхувальників в оману при укладанні договорів та нечесною підприємницькою практикою.

загрузка...
Еще одна новость

Как «пилят» деньги на харьковских дорогах, — мнение экспертов

07.03.2016 г. в 20:56, mykharkov

Харьковские активисты и представители «Автомайдана» рассказали журналистам о том, почему в городе такие плохие дороги, куда исчезают выделенные на них средства, а также о планах создания интерактивной карты магистралей, требующих ремонта. Согласно данным городского бюджета, только за прошлый год на ремонт, строительство и реконструкцию автомобильных…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Появилось видео смертельного ДТП в Киеве: Lexus снес остановку и убил пешехода (Видео)

07.03.2016 г. в 20:56, nbnews

В Киеве на ул.Богатырской на выезде из города около 16:30 произошло дорожно-транспортное происшествие со смертельным исходом. Lexus на высокой скорости в районе нерегулируемого пешеходного перехода не справился с управлением и вылетел за пределы проезжей части. Авария произошла в районе нерегулируемого пешеходного перехода, водитель не справился…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть