В Україну масово завозять дешеві авто з Росії

07.03.2016 г. в 22:01, ictv

В Україну завозять автомобілі з Росії не дивлячись на спецмито.

Про лазівки в законодавстві розповів Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

- Ми декларуємо протистояння з РФ, а імпорт авто з РФ росте, як на дріжджах. Причому, ціни "солодкі" на авто з РФ були вже давно, але повезли іномарки з РФ масово особливо зараз.

При цьому, Кабмін ввів спецмито (антисубсидійне) від 10 до 17% з 3 січня на авто з РФ, але це спецмито діє тільки на учасників ЗЕД (Зовнішньоекономічної діяльності - Ред.) і не діє на фізичних осіб, - пише Назаренко в Facebook.

загрузка...
Еще одна новость

«Герой парковки» на Land Rover успел сбежать от полиции

07.03.2016 г. в 22:01, autocentre

В центре Киева очередной «герой парковки» не только перегородил проход пешеходам, но и успел сбежать от полиции. Несмотря на всеобщую травлю «героев парковки» в соцсетях, их не становится меньше. Например, этот столичный владелец Land Rover Discovery оставил свою машину прямо на дорожке сквера, предназначенную для пешеходов. Чем перекрыл движение людям. Пользователь сети «Фейсбук» Сергей Болотников не только сфотографировал нарушителя и выложил фото в соцсеть, но и позвонил в полицию. Впрочем, экипаж патрульной полиции приехал позже, чем успел скрыться нарушитель. Напомним, за такое нарушение владельцу Land Rover Discovery грозил не только штраф в 550 грн., но и эвакуация машины, ведь она мешала движению пешеходов.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автодилери хочуть відшкодувати збитки, отримані на території АТО

07.03.2016 г. в 22:01, mashyna

ВААІД ініціює початок діалогу про компенсацію страховими компаніями сотень мільйонів гривень збитків підприємствам, які займались реалізацією та обслуговуванням автотранспорту в Донецькій та Луганській областях. Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) створила сектор “Відновлення бізнесу”, який займатиметься питаннями вирішення проблемних ситуацій з підприємствами, які припинили чи призупинили свою діяльність, у тому числі, у зв’язку з відмовою страховиків у виплаті страхового відшкодування у зоні проведення антитерористичної операції. ВААІД заявляє про наявність збитків на сотні мільйонів гривень, які не були компенсовані страховими компаніями. Антитерористична операція в Донецькій та Луганській області була офіційно оголошена з 13.04.2014 року. Протягом 2014-2015…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть