В Україну масово завозять дешеві авто з Росії

07.03.2016 г. в 22:01, ictv

В Україну завозять автомобілі з Росії не дивлячись на спецмито.

Про лазівки в законодавстві розповів Олег Назаренко, генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів.

- Ми декларуємо протистояння з РФ, а імпорт авто з РФ росте, як на дріжджах. Причому, ціни "солодкі" на авто з РФ були вже давно, але повезли іномарки з РФ масово особливо зараз.

При цьому, Кабмін ввів спецмито (антисубсидійне) від 10 до 17% з 3 січня на авто з РФ, але це спецмито діє тільки на учасників ЗЕД (Зовнішньоекономічної діяльності - Ред.) і не діє на фізичних осіб, - пише Назаренко в Facebook.

загрузка...
Еще одна новость

«Герой парковки» на Land Rover успел сбежать от полиции

07.03.2016 г. в 22:01, autocentre

В центре Киева очередной «герой парковки» не только перегородил проход пешеходам, но и успел сбежать от полиции. Несмотря на всеобщую травлю «героев парковки» в соцсетях, их не становится меньше. Например, этот столичный владелец Land Rover Discovery оставил свою машину прямо на дорожке сквера, предназначенную для пешеходов. Чем перекрыл движение…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автодилери хочуть відшкодувати збитки, отримані на території АТО

07.03.2016 г. в 22:01, mashyna

ВААІД ініціює початок діалогу про компенсацію страховими компаніями сотень мільйонів гривень збитків підприємствам, які займались реалізацією та обслуговуванням автотранспорту в Донецькій та Луганській областях. Всеукраїнська Асоціація автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) створила сектор “Відновлення бізнесу”, який займатиметься питаннями…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть