Що потрібно, аби виїхати за кордон на автомобілі

08.03.2016 г. в 00:46, kolo

Аби відпочинок не зіпсували неприємні сюрпризи, подбайте про правильне оформлення документів.

Подорож власним автомобілем – це не тільки мобільність, а й зручність. А подорожувати власним автотранспортом не тільки по Україні, а й за кордоном. При цьому потрібно лише подбати про правильне оформлення документів. Що потрібно знати автовласнику, який планує перетнути кордон, розповіли у Регіональному сервісному центрі МВС у Полтавській області.

Відповідно до Конвенції про дорожній рух, а також Постанови КМУ 1388 від 7 вересня 1998 року, до поїздки за кордон допускаються транспортні засоби, яким видані такі реєстраційні документи:

– національне посвідчення водія;

– свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки, серіям яких присвоєні літери латинського алфавіту. Транспортний засіб має бути справним, без візуальних пошкоджень та без тонування.

Крім цього, правилом у більшості європейських країн є наявність в салоні світловідбивних жилетів та аптечки. Жилет потрібно вдягати у разі заміни колеса чи під час якоїсь іншої аварійної ситуації. Якщо в автомобілі будуть діти, то обов’язково подбайте про автомобільні крісла.

Водій перед виїздом повинен укласти договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів «Зелена карта».

У разі відсутності права власності на транспортні засоби, оформлення документів для поїздок за кордон здійснюється на підставі заяви власника транспортного засобу або документів, що підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами.

Особам, які здійснюють поїздку за кордон, на період поїздки, за бажанням, видаються свідоцтва про реєстрацію на їхнє ім’я. Свідоцтво про реєстрацію, видане на ім’я власника транспортного засобу, і документи, які підтверджують право користування і (або) розпорядження транспортними засобами, зберігаються у відповідних територіальних сервісних центрах МВС. Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію підлягає поверненню відповідному ТСЦ не пізніше ніж протягом 10 днів після повернення з-за кордону.

Транспортні засоби, на які згідно із законом встановлена тимчасова заборона на зняття з обліку (крім транспортних засобів, придбаних у розстрочку), до поїздок за кордон не допускаються.

Якщо ви від’їжджаєте за кордон на постійне місце проживання – транспортний засіб підлягає зняттю з обліку.

загрузка...
Еще одна новость

BMW-фэйлы на Нюрбургринге: самые суровые и нелепые аварии баварцев на Северной петле (Видео)

08.03.2016 г. в 00:46, topgir

Крэши на знаментом Нюрбургринге — едва ли не привычное дело. Поэтому мы решили уделить немного внимания этой актуальной и такой болезненной теме. Предлагаем на пару-тройку минут отвлечься от новостей Женевы (не сомневаемся, они уже тебе надоели) и посмотреть на подборку самых суровых и нелепых аварий на Нордшляйфе. Да не простую, а с машинами BMW —…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У Києві поліція затримала групу викрадачів "народних" автомобілів (ВІДЕО)

08.03.2016 г. в 00:46, narodnarada

Четверо уродженців однієї з держав Кавказького регіону займалися викраденнями автомобілів «Деу». Під час обшуків правоохоронці вилучили чотири машини. Окрім того, виявлені речові докази вказують на те, що чоловіки причетні до ще п’яти аналогічних злочинів. Сьогодні вранці під час проведення оперативно-розшукових заходів до поля зору поліцейських…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть