500 грн - мало: як привчити водіїв не займати автобусну смугу (ВІДЕО)

09.03.2016 г. в 07:19, fakty

Як навчити автобуси не запізнюватися, а водіїв не займати смугу для громадського транспорту.

Те, що в Європі давно норма і не дивина - у нас тільки приживається.

Це про розклади руху громадського транспорту. Перші такі табло з'явилися у Вінниці. Нині ними починають облаштовувати столичні зупинки. Для пасажирів - неабияк зручно, адже точно до секунд знаєш, коли надійде твій тролейбус чи автобус. Якби ще водії не блокували смугу руху для громадського транспорту.

Та всі починання й технології безсилі перед егоїстами-водіями. Заблокований хоча б на годину трамвай чи тролейбус - це 8 тисяч гривень збитку. Тож у таких вИпадках Київпастрас судиться, і поки що всі суди виграли. Для зручності киян уже рік як організували окрему смугу для транспорту.

Всього у столиці 38 кілометрів такої смуги в найбільш завантажених районах. Та ані спеціальний знак, ані величезна літера А не лякає водіїв. Увімкнувши сигнал повороту їдуть на заборонену смугу. Реагують хіба що на поліцейських, які одразу ж блокують авто. Очевидно, подіє і чималий штраф - 500 гривень щонайменше. Або ж Ваше авто забере евакуатор.

загрузка...
Еще одна новость

Что нам продают на АЗС под видом омывателя для стекол

09.03.2016 г. в 07:19, autonews

Несмотря на тёплый февраль, ночью случаются заморозки до минус пяти градусов, да и в марте синоптики обещают настоящие зимние морозы. Поэтому заливать иные жидкости, кроме морозостойких, в бачки омывателей пока рано. Специалисты столичного Института потребительских экспертиз решили проверить незамерзающие жидкости на предмет их качества, для чего приобрели ряд образцов и отправили их в сертифицированные лаборатории. В данный момент выбор «омываек» на рынке очень широкий — от готовых для употребления смесей, до концентратов. Изготовляются эти жидкости при помощи смешивания этиловых и пропиловых спиртов с добавлением поверхностно-активных веществ, которые присутствуют во всех моющих средствах. Также в состав входят красители для придания товарного вида, и конечно, ароматизаторы. Для теста эксперты выбрали самый популярный формат — готовая к употреблению жидкость, с температурой замерзания…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Mercedes висміяв 100-річний ювілей BMW

09.03.2016 г. в 07:19, ictv

Mercedes-Benz привітав свого основного конкурента BMW зі сторіччям, але зробив це доволі оригінально та з гумором. Mercedes-Benz подарував співробітникам BMW безкоштовний вхід до музею Mercedes у Штутгарті з 8 по 13 березня та навіть пообіцяв виділити співробітникам, які їздять на BMW спеціальні місця для парковки, поближче до входу. Пеших 50 співробітників баварської компанії, які відвідають музей, нагодую спеціальною стравою у формі радіаторної решітки BMW. Повідомлення з`явилося на офіційному сайті media.daimler.com. Звісно, це більше жарт ніж реальний подарунок, адже враховуючи протистояння двох німецьких марок наврядчи хтось погодиться на таку екскурсію. До того ж, Mercedes-Benz у вітанні натякнув, щ…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть