В Україну масово завозять б/в авто з Криму

09.03.2016 г. в 23:18, ictv

Після анексії Росією Криму на півострові залишилися сотні тисяч авто української реєстрації.

Перереєстровувати їх сенсу немає, так як вони втрачають близько 40% вартості у вартости, і їх переганяють на територію материкової України. Це вже стало масовим "бізнесом".

На одному авто перекупки заробляють по $2-5 тис., а з елітних авто ще більше - $10 тис.

Про це заявив глава Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко. У Криму на момент анексії, за даними ДАІ, було зареєстровано близько 500 тис. машин.

- Наскільки мені відомо, перереєстрацію на російські номери пройшло не більше 1 тис. з них. Техпаспорта міняли хіба що для корпоративних машин, ті власники, кому нікуди було діватися. Решта вважали за краще залишити їх на українській реєстрації, — говорить Назаренко.

Але у власників є можливість продати такі машини українським посередникам.

- Існує законодавча колізія — авто української реєстрації, отже, з них не стягується жодних податків, — пояснює Назаренко.

- Бізнес по-кримськи: кримчанин з російською реєстрацією та паспортом приїжджає на кримському авто з українською реєстрацією в Херсон / Миколаїв, продає за дорученням своє авто в українського нотаріуса, отримує валюту і потім купує таке ж авто, отримавши 25-40% прибутку, - розповідає експерт.

загрузка...
Еще одна новость

В Закарпатье водители заблокировали границу (ВИДЕО)

09.03.2016 г. в 23:18, metronews

В Закарпатсокй области автомобилисты заблокировали движение через КПП «Ужгород – Вишне Немецке». Причина протеста – сотрудники таможни отказались принимать справки, подтверждающие, что автомобиль находился в ремонте, сообщает местное издание «Голос Карпат». Данный КПП, находящийся на украино-словацкой границе, является местом «пересечения»: владельцы…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Сети появилось видео "замеса" из трех машин и маршрутки в центре Одессы (ВИДЕО)

09.03.2016 г. в 23:18, 048

Участник аварии Алекс прислал в редакцию 048 видео аварии, которая произошла 6 марта на углу Екатерининской и Успенской. К счастью, мимо проезжал автомобилист с включенным видеорегистратором, и он предоставил пострадавшим водителям запись произошедшего. На видео видно, что внедорожник на оромной скорости пролетает через перекресток и, не справившись…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть