У мережі з'явилося відео першої ДТП за участю безпілотного авто (Відео)

10.03.2016 г. в 19:35, zib

У США безпілотний автомобіль Lexus AV вперше за час випробувань потрапив в ДТП. Автомобіль під час випробувального заїзду врізався в борт маршрутного автобуса, датчики безпілотного авто вирішили, що автобус повинен його пропустити.

Потерпілих в результаті інциденту не було. У машини пошкоджено крило і один з датчиків руху.

Так, в момент зіткнення машина об'їзжала лежачі біля тротуару на перехресті мішки з піском і рухалася зі швидкістю близько трьох кілометрів на годину, в той час як автобус їхав по сусідній смузі зі швидкістю трохи більше 20 км/год. Причиною ДТП стала помилка бортового комп'ютера, який вирішив, що автобус його пропустить.

Відзначається, що інцидент стався через недорозуміння, так як сидячий в автомобілі пілот-випробувач Google був упевнений, що автобус пропустить автомобіль, тому не став брати на себе управління. Компанія взяла на себе частину відповідальності за інцидент, зазначивши, що ДТП могло і не статися, якби автомобіль просто стояв на місці. Google пообіцяла внести в програмне забезпечення безпілотного автомобіля зміни, які повинні запобігти подібні помилки з боку комп'ютера.

Безпілотний автомобіль Lexus AV розроблений Google на базі Lexus RX450. Він проходить випробування в Каліфорнії. Влада штату дозволила випускати на дорогу подібні машини в разі, якщо вони оснащені і звичайними елементами управління, а всередині є водій.

загрузка...
Еще одна новость

Единственный автомобильный ресторан Украины (Видео)

10.03.2016 г. в 19:35, ТСН

На создание автомобильного ресторана творца вдохновило увлечение автомобилями. А еще - неплохие навыки в работе с деревом. Два года кропотливого труда и обычный бокс превратился в мечту каждого автолюбителя. Изысканный гаражный интерьер на каждом шагу радует автомобильными безделушками.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Львовские активисты не пускают российские фуры в Украину. Видео

10.03.2016 г. в 19:35, ТСН

Трасса Киев - Чоп заблокирована. Именно по этой дороге российские фуры ежедневно покидают территорию Украины. И здесь их ждет два десятка львовских активистов. Несмотря на запрет блокировки фур, люди расходиться не собираются.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть