У Нацполіції назвали найпоширеніші причини ДТП за минулий рік (Відео)

11.03.2016 г. в 08:59, 24tv

Перевищення швидкості — це найчастіша причина ДТП в Україні. Через неї торік загинуло щонайменше 1 тисяча людей.

Не менш небезпечним є водіння у нетверезому стані, перевищення швидкості та розмова телефоном за кермом.

Через це в Україні кожні дві години гине людина. Ігнорування елементарних правил дорожнього руху призвело до 25 тисяч ДТП лише торік.

У порівнянні з 2014 роком ми зафіксували незначне зниження аварійності. Втім не слід забувати про об'єктивні чинники, зокрема про ті, що в статистику 2014 року враховувались дані Криму та Донбасу,

— сказав заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич.

Найбільше людей гине від водіїв, які перевищують швидкість, а потім від нетверезих. Щодня правоохоронці виявляють близько ста нетверезих водіїв.

Заступник Голови Національної поліції України Олександр Фацевич заявив, що наслідки такої самовпевненості та байдужості передбачити не важко. У 2015 році з вини нетверезих водіїв загинуло 318 людей.

У поліції кажуть, що водіїв треба перевиховувати. Для цього створили серію відеороликів. Жорсткий відеоряд, на думку полісменів, має змусити водіїв добре подумати перед тим, як сісти за кермо напідпитку чи перевищити швидкість.

Свою промоакцію полісмени вирішили зробити безстроковою. До роз'яснень, як поводити себе на дорозі долучать ще і пішоходів, велосипедистів та дітей, які часто стають жертвами ДТП.

загрузка...
Еще одна новость

Українці зможуть дешево купити вживані авто або заробити

11.03.2016 г. в 08:59, glavcom

Хто був на Закарпатті, не міг не бачити великої кількості іномарок з номерами сусідніх держав. Зрозуміло, що це не туристи з Угорщини і Словаччини, а наші закарпатці, які купують там автомобілі і кожні 5 днів їздять на «пересічку». Думаю, нікому не потрібно пояснювати, що і причина тут достатньо очевидна – хороша «малолітражка» з пробігом в країнах…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Подборка сногсшибательных аварий со всего мира (Видео)

11.03.2016 г. в 08:59, ТСН

В США полицейский вытащил из машины маленьких мальчика и девочку. Несмотря на угрозу взрыва, мужчина, не бросил детей умирать в огненной ловушке. А в Калифорнии жизни репортера спас оператор. Увидев неуправляемое авто, которое несется на встречу, он крикнул журналисту - бежать. Зато сам сдвинуть с места не успел.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть