ТОП-5 краш-тестів мінівенів (Відео)

11.03.2016 г. в 20:13, gazeta

У сімейних автомобілях перш за все важлива безпека.

Такі автомобілі не купують заради швидкості. Мінівени призначені для комфортних сімейних подорожей.

Не всі автомобілі цього сегменту повністю безпечні. Наприклад, Toyota Sienna заробила хорошу оцінку після зіткнення бетонним перекриття на швидкості 64 км/год. Внаслідок удару простій водія зменшився на понад 10 см, але ноги манекена затиснуло в металі, тож довелось вивільняти його спецінструментом.

Найбезпечнішим мінівеном виявилася Honda Odyssey.

Ми пропонуємо ТОП-5 краш-тестів мінівенів.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні знайшли раритетний ЗАЗ в ідеальному стані

11.03.2016 г. в 20:13, mmr

Знайдене авто вразило відмінним зовнішнім виглядом, пише o-doroge.com. Коли в Київській області виявили раритетний автомобіль, то перше, що кинулося в очі – ідеальний зовнішній вигляд машини. Всередині і зовні авто виглядало так, ніби воно щойно зійшло з конвеєра. Знахідка – ЗАЗ 968 1974 року випуску, довгі роки простояв у гаражі, не тільки не почав іржавіти, але ще і чудово працює. Його власник розповів, що свого часу проїхав на ньому майже по всіх містах України і навіть побував в Прибалтиці. Пробіг машини становить всього 8,5 тис. км. Після того, як ретро-машину виявили, її відразу ж придбали в автомобільний музей.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Оккупанты в Крыму заставили всех приезжих россиян платить за езду по дорогам

11.03.2016 г. в 20:13, dsnews

Москвичи негодуют - мало, что ли, денег и гуманитарки в Крым идет? Оккупационные власти Крыма начали собирать транспортный сбор с приезжих российских автомобилистов. Как передает "ДС", об этом рассказал житель Москвы Рустам Агапов на своей странице в Facebook. "Всем желающим приехать в Крым в 2016 году нужно быть в курсе: при высадке с парома (если вы перемещаетесь на автомобиле) вам предложат купить такой вот талончик (в Румынии называется виньетка, тут пока не понятно как)", - рассказал Агапов, продемонстрировав фото. По его словам, стоит такой талон 8000 рублей в год (почти 3 тыс. грн), хотя его можно купить и поквартально. Цена первого квартала - 2000руб (740 грн), второй -3500руб (1,3 тыс. грн), третий -5000руб (1,850 тыс. грн), четвертый - 2000руб. При этом штраф за езд…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть