Міцні обійми та можливість зупинити час: 15 вражаючих роликів про трагедії на дорогах (Відео)

13.03.2016 г. в 09:57, nv.ua

На підтримку соціальної кампанії з безпеки дорожнього руху, яку вчора запустили в Україні, НВ зібрало добірку з 15 вражаючих соціальних роликів, які впливають на свідомість водіїв за кордоном.

Одне з найбільш вражаючих відео - ролик, створений на замовлення міністерства транспорту Нової Зеландії. Як наголошується в описі до відео на каналі відомства в Youtube, ніхто не має розплачуватися за помилки своїм життям.

Відео від спеціалізованої організації TAC (Transport Accident Commission Victoria), яка займається безпекою дорожнього руху в Австралії:

В Ірландії пропагуванням безпеки дорожнього руху займається спеціальне урядове агентство RSA (Road Safety Authority):

Серію цікавих роликів зняли і в рамках кампанії THINK!, яку проводять під патронатом Міністерства транспорту Великої Британії:

Деякі ролики, які застерігають від порушення правил безпеки дорожнього руху, бувають дуже "жорсткими".

Обережно! Відео містить кадри, які не рекомендується переглядати дітям та людям із нестабільною психікою.

загрузка...
Еще одна новость

Какие автомобили собирают в Украине

13.03.2016 г. в 09:57, famozio

Ведущим производителем машин в Украине является Запорожский автомобилестроительный завод. Последняя модель, которая была разработана на заводе, — ZAZ Vida. -- Легковушки, которые сходят с конвейеров концерна «Богдан»: Hyundai; Great Wall; Jac; Volkswagen; Škoda; Lada; Subaru; Citroen. «Богдан» выпускает недорогие автомобили, но собирает их преимущественно из ВАЗовских деталей, поэтому назвать эти машины полностью украинскими не представляется возможным. В Черкассах, в цехах корпорации «Богдан» сходят с конвейера машины марок JAC, Great Wall и Lifan, которые неплохо «идут» на экспорт, а также продаются внутри Украины. Гораздо больше дохода «Богдан» получает от…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Законопроект, що стосується водіїв, незабаром доставлять до ВР

13.03.2016 г. в 09:57, carreviewauto

Створений робочою групою законопроект про так звану «пересічку» найближчими днями буде доставлений у Верховну Раду України. Створена головою ОДА робоча група представників власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів Закарпатської митниці розробила проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України щодо особливостей тимчасового ввезення громадянами-резидентами транспортних засобів особистого користування на митну територію України. Геннадій Москаль особисто доставить законопроект у Верховну Раду України. Прийняття напрацьованих робочою групою змін зможе розв’язати проблему «пересічки», яка особливо загострилася на Закарпатті. Основна мета законопроекту – привести українське законодавство до міжнародних договорів (які є складовою частиною українського законодавства) з урахуванням реальної економічної ситуації на Закарпатті зокрема і в Україні загалом. – Усе для розв’язан…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть