Продемонстрували новітні бронемашини Peacekeeper

14.03.2016 г. в 14:50, mmr

У мережу потрапила добірка фотографій, зроблених на початку 2016-го року під час експлуатації військовослужбовцями сінгапурського піхотного полку колісної бронемашини з посиленим мінним захистом Peacekeeper PRV, яка почала надходити на озброєння армії Сінгапуру, передає Military Informant.

Бронеавтомобіль Peacekeeper PRV (Protected Response Vehicle) розроблений спільно армією і оборонним науково-технічним агентством (DSTA – Defence Science and Technology Agency) для підтримки збройних сил Сінгапуру у проведенні операцій щодо забезпечення безпеки в ключових цивільних і військових об’єктах.

Він замінить парк бронеавтомобілів V200, які перебувають на озброєнні з 1970 року. V200 залишаться в строю до тих пір, поки вони не будуть поступово замінені до 2016 року.

«Peacekeeper» оснащений бойовим модулем дистанційного керування, на який може монтуватиметься 40-мм автоматичний гранатомет, 12,7-мм або 7,62-мм кулемет.

Як ми писали раніше, Державний концерн «Укроборонпром» обіцяє в 2020 році максимально відповідати стандартам Організації Північноатлантичного договору (НАТО) і продовжити розробки сучасної техніки, для чого буде залучати зарубіжних партнерів.

Як повідомлялось, 25 грудня стало відомо, що «Укроборонпром» спільно з польським підприємством планує розробити два типи самохідних гармат на базі української бронетехніки.

загрузка...
Еще одна новость

Пивоварский пообещал 20 млрд грн на ремонт дорог в Украине

14.03.2016 г. в 14:50, obozrevatel

Министерство инфраструктуры рассчитывает в 2016 году направить порядка 20 млрд грн на ремонт и строительство дорог государственного и местного значения. Об этом заявил министр инфраструктуры Украины Андрей Пивоварский во время заседания Кабинета министров. "В этом году ассигнования увеличиваются в разы. Порядка 20 млрд грн будет отправлено на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Что нужно знать владельцу авто с иностранной регистрацией

14.03.2016 г. в 14:50, uainfo

Сейчас полицию подключили к базе таможни и они четко видят кто лично и как заезжал на авто с иностранной регистрацией в Украину.. Об этом на своей страничке в Facebook написал генеральный директор Всеукраинской Ассоциации автомобильных импортеров и дилеров Олег Назаренко. Поэтому , Френды, не верьте " бывалым" , которые пригоняют авто на иностранной…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть