На дороги цьогоріч відклали 25 мільярдів - Пивоварський

16.03.2016 г. в 14:37, ukrinform

На ремонт та будівництво доріг загальнодержавного та місцевого значення у 2016 році буде виділено 20 млрд гривень з державного та місцевих бюджетів і 4,5 млрд гривень інвестицій від міжнародних фінансових інститутів.

Про це на засіданні уряду розповів міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми починаємо першу серію погодження декількох розпоряджень, які дозволять нам найближчим часом вивести досить велику кількість техніки на дороги України і почати використовувати безпрецедентну суму, яку цього року буде виділено на ремонт доріг з усіх рівнів бюджетів. Попередньо ми очікуємо близько 20 млрд гривень. Це в рази більше, ніж було минулого року», - сказав він.

Водночас, за словами міністра, міжнародні фінансові організації цього року інвестують в інфраструктуру України майже 4,5 млрд гривень.

«Частина цих грошей піде на розробку проектної документації по третьому проекту Світового банку на 580 млн доларів, реалізація якого почнеться вже з початку наступного року», - уточнив Пивоварський.

загрузка...
Еще одна новость

Тюнінг вантажівки Урал-4320 в стилі мінімалізму

16.03.2016 г. в 14:37, mmr

Кожен виробник автомобілів намагається на максимум знизити масу машини, «кулібіни» ж підійшли до цього питання кардинально. Максимально полегшений автомобіль Урал 4320:

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появился «автомобиль - призрак» (Видео)

16.03.2016 г. в 14:37, avtoblog

Эта машина ездит по главным дорогам, но на фар ни габаритов не включает. Мы часто рассказываем о том, что автовладельцы да и просто водители транспортных средств, ведут себя порой более чем странно. Одни садятся за руль в пьяном состоянии, другие пересаживаются на переднее правое сидение, утверждая за рулем вообще не сидели. Третьи - показывают…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть