Україна переходить на єдину світову систему будівництва доріг

16.03.2016 г. в 16:15, famozio

Цьогоріч Україна має перейти на єдину світову систему будівництва доріг ФІДІК. Про це під час засідання уряду повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає УНН.

— Нам абсолютно необхідно переходити на нову інженерію по системі ФІДІК, яку використовують у всьому світі. Це система незалежних інженерів, які у всьому світі по єдиним правилам будують дороги і тільки в Україні, так трапилось, є свої правила. Нам необхідно перейти на цю систему. І я буду просити, щоб в тій постанові, яку ми наступного тижня приймаємо, було чітко зафіксовано, що цього року ми повинні перейти на систему ФІДІК, — зазначив Пивоварський.

Міністр наголосив, що гроші, які уряд буде використовувати не на експлуатацію, а на середній поточний ремонт доріг, повинні йти на технології, які мають як мінімум гарантію 10 років.

загрузка...
Еще одна новость

За місяць бензин може здорожчати на 5-10%, - експерт

16.03.2016 г. в 16:15, unn

Станом на сьогодні ми маємо ситуацію, коли найближчим часом процес зростання цін на бензин матиме місце. Про це у коментарі розповів директор Інституту енергетичних досліджень Дмитро Марунич. “Процес часткового падіння цін, який був викликаний падінням цін на нафту, на жаль, завершився. Нафта буде дорожчати, вона вже подорожчала суттєво, а наразі половина приблизно ціни А-95 бензину — це та складова, яка визначається цінами на нафту. Тому, можете підрахувати, що у зв’язку із здорожчанням нафти, яке відбулось протягом останнього місяця — ймовірне зростання ціни А-95 бензину може становити 10%. Плюс, у нас, ви ж бачите, з курсом динаміка не зовсім зрозуміла, і стабільним його точно назвати не можна. Це також буде створювати передумови для зростання цін. Наступне, із 1 березня піднявся акциз, індексовано було рідним урядом. Це було заплановано не вчора…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Видеохит: сумасшедший дрифт задним ходом на лимузине (видео)

16.03.2016 г. в 16:15, Сегодня

Водитель проделывает невероятные маневры на совсем не гоночной машине. Настоящим хитом сети стало видео о дрифтующем задним ходом лимузине Cadillac по спортивному треку. Ролик в интернете набрал уже почти 10 миллионов просмотров. На видео четко видно водителя на переднем сидении, дым из-под колес и сумасшедшие заносы автомобиля. В соцсетях разгорелась нешуточная дискуссия, как можно было совершить такой трюк. Одни говорят, что на заднем сидении сидит водитель, другие пытаются понять физику процесса, третьи завидуют мастерству водителя, остальные просто наслаждаются увиденным.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть