Цены на заправках летят в космос. Видео

16.03.2016 г. в 17:49, ТСН

Если в феврале баррель черного золота стоил 30 долларов, то сейчас цены колеблются у отметки 40. Мировые трейдеры уже реагируют соответствующим образом.

Некоторые АЗС повысили цены на самый популярный в Украине бензин марки А-95. В среднем литр его стоит около 21 гривны.

загрузка...
Еще одна новость

Розрекламовані заправки оштрафували за неякісний бензин

16.03.2016 г. в 17:49, gazeta

Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів оштрафувала низку мережевих автозаправочних станций на 245,9 тис. грн за невідповідність якості нафтопродуктів вимогам законодавства. Про це пише "Дзеркало тижня" з посиланням на Держпродспоживслужбу. "Так, WOG повинна заплатити 101,7 тис. грн штрафу, "Укрнафта" – 67,1 тис. грн, "Гарант-Експрес" – 47,4 тис. грн, "Пульс-24" – 29,7 тис. грн. Щодо ПП "ОККО-Нафтопродукт", ТОВ "Оріон" і ТОВ "Стейт Ойл" триває розгляд справ, за підсумками яких до зазначених суб'єктів господарювання будуть застосовані штрафні санкції", - повідомляє видання. Крім цього, Держпродспоживслужба вирішила накласти на ТОВ "Альянс Холдинг" (Shell) штраф у розмірі 13,7 тис. грн за перешкоджання інспектора…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Україна переходить на єдину світову систему будівництва доріг

16.03.2016 г. в 17:49, famozio

Цьогоріч Україна має перейти на єдину світову систему будівництва доріг ФІДІК. Про це під час засідання уряду повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає УНН. — Нам абсолютно необхідно переходити на нову інженерію по системі ФІДІК, яку використовують у всьому світі. Це система незалежних інженерів, які у всьому світі по єдиним правилам будують дороги і тільки в Україні, так трапилось, є свої правила. Нам необхідно перейти на цю систему. І я буду просити, щоб в тій постанові, яку ми наступного тижня приймаємо, було чітко зафіксовано, що цього року ми повинні перейти на систему ФІДІК, — зазначив Пивоварський. Міністр наголосив, що гроші, які уряд буде використовувати не на експлуатацію, а на середній поточний ремонт доріг, повинні йти на технології, які мають як мінімум гарантію 10 років.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть