Відео дня: що буває, якщо переплутати педалі

17.03.2016 г. в 09:09, mmr

Навчання водінню повинно здійснюватися на спеціальному автомобілі з додатковими педалями, а проводити його повинен досвідчений інструктор.

Це – в теорії. А на практиці нерідко виходить, що перші уроки водієві дає людина з «багатим досвідом за кермом» – тобто чоловік, батько, брат і інші родичі. Зрозуміло, така зневага технікою безпеки нерідко призводить до тяжких наслідків.

Особливо наочно це демонструє новий ролик, що набирає популярність в мережі. Отже, уявіть, жінка, яка нещодавно отримала права, в перший раз виїхала на дорогу. Ну а що з цього вийшло, ви можете побачити в невеликому відео.

загрузка...
Еще одна новость

Яка сила у першого українського броньовика, що випустили у Черкасах? (Відео)

17.03.2016 г. в 09:09, carreviewauto

9-тонна машина може розганятися до 110 км на годину. У Черкасах створили “Барс” – перший український броньований автомобіль. Машину виготовили на замовлення Збройних сил України. Броньовик виготовили черкаські працівники на заводі “Богдан”. Подібні транспортні засоби планують передати на фронт.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Решение Минобороны закупать для армии МАЗы может полностью остановить КрАЗ

17.03.2016 г. в 09:09, autoconsulting

В феврале АвтоКрАЗ резко снизил объемы производства и выдал на гора всего 30 грузовиков. Это на 53% меньше даже в сравнении с прошлым годом. И совсем не вписывается в понимание в воюющей стране, где потребность в армейских и бронированных машинах исчисляется десятками тысяч. Но оказалось, что Министерство обороны сделало ставку не на собственного производителя, а предпочло закупать МАЗы. Вернее, Богдан-МАЗы. Как стало известно «Главкому» о начале сборки армейских модификаций МАЗа сообщили в пресс-службе корпорации "Богдан". Грузовые автомобили Минского автозавода начнут выпускать на предприятии корпорации в Черкассах. Пока предполагается крупноузловое производство: сборка шасси, сварка, покраска и установка грузовой платформы. «В дальнейшем украинский автопроизводитель намерен локализовать производство, привлекая отечественных производителей комплектующих», - отметили представители…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Прем’єр-міністр дав вказівку вирішити довгострокове тимчасове ввезення авто

17.03.2016 г. в 09:09, mmr

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури Андрію Пивоварському внести зміни в правила перебування іноземних автомобілів на території України. Про це він сказав на засіданні уряду. “Треба дати доручення про зміну правил перебування іноземних транспортних засобів на території України. Їх змінювали років 5 назад, це було пов’язано з тим, що було шахрайство при користуванні ТЗ. Зараз треба придумати, як спростити людям переміщення через кордон і щоб вони через п’ять днів не були зобов’язані виїжджати назад, а могли перебувати на своїх ТЗ тут більш тривалий період часу “, – сказав він. Таким чином, Яценюк дав зрозуміти, що готовий підтримувати ініціативу ряду депутатів щодо лібералізації тимчасового ввезення авто. Як уже повідомлялось, робоча група при Закарпатській ОДА спільно з ініціативними групам…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть