Відео дня: що буває, якщо переплутати педалі

17.03.2016 г. в 09:09, mmr

Навчання водінню повинно здійснюватися на спеціальному автомобілі з додатковими педалями, а проводити його повинен досвідчений інструктор.

Це – в теорії. А на практиці нерідко виходить, що перші уроки водієві дає людина з «багатим досвідом за кермом» – тобто чоловік, батько, брат і інші родичі. Зрозуміло, така зневага технікою безпеки нерідко призводить до тяжких наслідків.

Особливо наочно це демонструє новий ролик, що набирає популярність в мережі. Отже, уявіть, жінка, яка нещодавно отримала права, в перший раз виїхала на дорогу. Ну а що з цього вийшло, ви можете побачити в невеликому відео.

загрузка...
Еще одна новость

Яка сила у першого українського броньовика, що випустили у Черкасах? (Відео)

17.03.2016 г. в 09:09, carreviewauto

9-тонна машина може розганятися до 110 км на годину. У Черкасах створили “Барс” – перший український броньований автомобіль. Машину виготовили на замовлення Збройних сил України. Броньовик виготовили черкаські працівники на заводі “Богдан”. Подібні транспортні засоби планують передати на фронт.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Решение Минобороны закупать для армии МАЗы может полностью остановить КрАЗ

17.03.2016 г. в 09:09, autoconsulting

В феврале АвтоКрАЗ резко снизил объемы производства и выдал на гора всего 30 грузовиков. Это на 53% меньше даже в сравнении с прошлым годом. И совсем не вписывается в понимание в воюющей стране, где потребность в армейских и бронированных машинах исчисляется десятками тысяч. Но оказалось, что Министерство обороны сделало ставку не на собственного производителя,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть