Підрядників змусять ремонтувати дороги за свій рахунок, якщо знайдуть брак

18.03.2016 г. в 18:47, mnenie

У Дніпропетровській області комісія з представників профільного департаменту обладміністрації та лабораторії якості приступила до перевірки стану відремонтованих торік доріг. Перші ж виїзди на місця показали, що навіть після капремонту далеко не всі магістралі змогли нормально перезимувати.

«У минулому році в регіоні було відремонтовано близько 2 млн кв. м дорожнього покриття, на що було витрачено близько 800 млн грн. Спеціальна комісія побувала вже в восьми містах і трьох районах, перевірила 16 доріг. Є зауваження по семи підрядникам. Вони будуть повторно ремонтувати покриття на свої кошти », – повідомив про результати контрольної перевірки губернатор Валентин Резніченко.

Дороги вже встигли перевірити в Кривому Розі, Дніпропетровську, Синельникове, Павлограді, Орджонікідзе, Верхівцеве, Нікополі, Вільногірську, а також в Криничанському, Солонянському та Синельниківському районах області. Всього ж комісія має перевірити близько 300 доріг.

У цьому році планують реконструювати дві дороги в Жовтих Водах за рахунок коштів обласного бюджету, а такім містам, як Дніпропетровськ і Кривий Ріг на цей раз не будуть надаватися субсидії, бо в області вважають що ці міста багаті і зможуть робити ремонт доріг за власні кошти.

загрузка...
Еще одна новость

Золотая дорога: вместо трасс чиновники ремонтируют подъезды к своим домам

18.03.2016 г. в 18:47, minprom

Украинские дороги находятся в жутком состоянии. Более 90% дорог не видели ремонта за годы независимости. Мало того, каждый восьмой мост может обвалиться в любую секунду. Казалось, работы не початый край. Но нет, украинские чиновники решили отремонтировать не дороги припортовых городов, зоны АТО или туристических Карпат. Их выбор пал на трассу возле своих дворцов, ремонт 1 метра которой составит около 60 тыс. гривен. -- Непочатый край По украинским дорогам опасно ездить. По информации Министерства инфраструктуры, из-за скудного финансирования около 90% автомобильных дорог общего пользования (169,6 тыс. км) не ремонтировались более 30 лет. В результате более 39% из них не отвечают современным требованиям по прочности, а больше половины - неровные. Помимо того, из примерно 16 тыс. мостов только около 7,5 тыс. соответствую…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Італійський меломан отримав штраф та позбувався автомобільної аудіосистеми

18.03.2016 г. в 18:47, gazeta

На Сицилії засудили чоловіка, який вночі в автомобілі гучно слухав музику. Касаційний суд Італії ухвалив, що гучна музика в автомобілі створює "шумове забруднення" і карається відповідно до кримінального кодексу, повідомляє The Local. Приводом для судового розгляду стала справа дворічної давнини. Поліцейський наряд у сицилійському місті Мессіна в нічний час зупинив автомобіль, з якого лунала гучна музика. Встановлена в машині стереосистема була оснащена трьома підсилювачами і розрахована на відтворення звуку в діапазоні потужності від 200 до 1500 Вт. Суд першої інстанції визначив, що водій "турбував сплячих людей", і засудив його до штрафу за "шумове забруднення". Касаційний суд залишив у силі рішення суду в Мессіні, засудивши винного до виплати €300 штрафу та €1000 судових витрат, а тако…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

Загрузка...
Loading...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть