Підрядників змусять ремонтувати дороги за свій рахунок, якщо знайдуть брак

18.03.2016 г. в 18:47, mnenie

У Дніпропетровській області комісія з представників профільного департаменту обладміністрації та лабораторії якості приступила до перевірки стану відремонтованих торік доріг. Перші ж виїзди на місця показали, що навіть після капремонту далеко не всі магістралі змогли нормально перезимувати.

«У минулому році в регіоні було відремонтовано близько 2 млн кв. м дорожнього покриття, на що було витрачено близько 800 млн грн. Спеціальна комісія побувала вже в восьми містах і трьох районах, перевірила 16 доріг. Є зауваження по семи підрядникам. Вони будуть повторно ремонтувати покриття на свої кошти », – повідомив про результати контрольної перевірки губернатор Валентин Резніченко.

Дороги вже встигли перевірити в Кривому Розі, Дніпропетровську, Синельникове, Павлограді, Орджонікідзе, Верхівцеве, Нікополі, Вільногірську, а також в Криничанському, Солонянському та Синельниківському районах області. Всього ж комісія має перевірити близько 300 доріг.

У цьому році планують реконструювати дві дороги в Жовтих Водах за рахунок коштів обласного бюджету, а такім містам, як Дніпропетровськ і Кривий Ріг на цей раз не будуть надаватися субсидії, бо в області вважають що ці міста багаті і зможуть робити ремонт доріг за власні кошти.

загрузка...
Еще одна новость

Золотая дорога: вместо трасс чиновники ремонтируют подъезды к своим домам

18.03.2016 г. в 18:47, minprom

Украинские дороги находятся в жутком состоянии. Более 90% дорог не видели ремонта за годы независимости. Мало того, каждый восьмой мост может обвалиться в любую секунду. Казалось, работы не початый край. Но нет, украинские чиновники решили отремонтировать не дороги припортовых городов, зоны АТО или туристических Карпат. Их выбор пал на трассу возле…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Італійський меломан отримав штраф та позбувався автомобільної аудіосистеми

18.03.2016 г. в 18:47, gazeta

На Сицилії засудили чоловіка, який вночі в автомобілі гучно слухав музику. Касаційний суд Італії ухвалив, що гучна музика в автомобілі створює "шумове забруднення" і карається відповідно до кримінального кодексу, повідомляє The Local. Приводом для судового розгляду стала справа дворічної давнини. Поліцейський наряд у сицилійському місті Мессіна…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть