Українцям хочуть спростити ввезення особистих авто з іноземною реєстрацією

19.03.2016 г. в 00:00, ckp

До Верховної Ради подано законопроект № 4223 “Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією)”, пише ЮрЛига.

Проект закону передбачає, що громадяни-резиденти будуть зрівняні в правах з громадянами-нерезидентами та матимуть право на тимчасове ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування, не сплачуючи при цьому митні платежі на термін до 1 року. Наразі це пердбачається чиним законодавством, але нинішня редакція статті 380 Митного кодексу робить таку процедуру практично неможливою в на практиці. Адже на сьогодні єдиним відносно прийнятним способом ввезення таких автомобілів залишається їх тимчасове ввезення в транзитному режимі під зобов’язання їх зворотного вивезення протягом 5-10 днів в залежності від території дії митниці.

За словами авторів законопроекту, прийняття законопроекту припинить конфлікти між громадянами, які використовують автомобілі з іноземною реєстрацією, і працівниками відповідних контролюючих і правоохоронних органів, зменшить черги в пунктах пропуску через державний кордон України, покращить імідж країни в очах туристів і мандрівників, а також екологічну ситуацію на кордоні.

загрузка...
Еще одна новость

Українським водіям зробили попередження

19.03.2016 г. в 00:00, mmr

Водіїв закликали при плануванні поїздок в ці вихідні, 19-20 березня, враховувати складні погодні умови. Про це повідомили в прес-службі управлінні безпеки дорожнього руху ДПД НПУ. За повідомленням синоптиків, 19-20 березня у північних, центральних та східних областях України очікується ускладнення погодних умов, сніг та мокрий сніг, утворення снігового…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На дорогах Украины появятся автоматические весовые комплексы

19.03.2016 г. в 00:00, famozio

Установка автоматических весовых комплексов в Украине начнется в 2017 году Об этом сообщила пресс-служба Министерства инфраструктуры Украины на своей странице в Facebook. «До этого в ближайшее время будет проведен тендер на выбор консультанта по разработке архитектуры системы и технического задания на ее реализацию. Именно это даст ответ на вопрос,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть