В Украине появятся дешевые автомобили

19.03.2016 г. в 07:02, autotheme

C 20 марта 2016 года в Украине на автомобили узбекского производства отменяется спецпошлина, сообщается на портале Урядовый курьер.

Постановление приняла 14 марта межведомственная комиссия по международной торговле.

Основанием для этого послужили данные министерства экономического развития и торговли Украины о прекращении применения адекватных мер в ответ на дискриминационные действия со стороны Узбекистана.

Решение комиссии вступает в силу спустя пяти дней с момента принятия постановления.

загрузка...
Еще одна новость

Варто уваги: реєстрація авто за неповнолітнім власником

19.03.2016 г. в 07:02, fakti

Транспортні засоби, які належать неповнолітнім, реєструються за ними за умови досягнення неповнолітніми 14-річного віку (окрім випадків успадкування за законом) за нотаріально засвідченою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника. В обліковій картці та книзі обліку таких транспортних засобів також зазначається прізвище, ім’я та по батькові батьків (усиновлювачів) неповнолітнього або його піклувальника і ставиться відмітка про заборону зняття з обліку транспортних засобів без їх дозволу та дозволу органу опіки та піклування. Після досягнення неповнолітнім 18-річного віку всі обмеження щодо державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, які встановлювалися для неповнолітніх, знімаються.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Українцям хочуть спростити ввезення особистих авто з іноземною реєстрацією

19.03.2016 г. в 07:02, ckp

До Верховної Ради подано законопроект № 4223 “Про внесення змін до статті 380 Митного кодексу України (щодо створення сприятливих умов для використання автомобілів з іноземною реєстрацією)”, пише ЮрЛига. Проект закону передбачає, що громадяни-резиденти будуть зрівняні в правах з громадянами-нерезидентами та матимуть право на тимчасове ввезення на митну територію України транспортних засобів особистого користування, не сплачуючи при цьому митні платежі на термін до 1 року. Наразі це пердбачається чиним законодавством, але нинішня редакція статті 380 Митного кодексу робить таку процедуру практично неможливою в на практиці. Адже на сьогодні єдиним відносно прийнятним способом ввезення таких автомобілів залишається їх тимчасове ввезення в транзитному режимі під зобов’язання їх зворотного вивезення протягом 5-10 днів в залежності від території дії…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть