І «шестисотий» Mercedes може виручити «Жигуля»

19.03.2016 г. в 14:46, mmr

Що може бути гірше для автомобіліста, ніж заглохнути посеред дороги? Виявляється, взяти на буксир поламану машину готові люди, від яких цього найменше очікуєш, пише autocentre.ua.

Цей випадок стався на одній з київських вулиць на початку березня. Власник ВАЗ-2101 вирішив викотити свого улюбленого залізного коня з гаража і покататися по сонячної погоді. Однак поважний вік машини дався взнаки – «копійка» стала посеред дороги, наполегливо відмовляючись рухатися далі. Будь-які спроби завести машину виявилися марними.

Що ж, залишилося тільки два рішення. Перше – викликати евакуатор. Однак воно відразу відпало, адже для водія «Жигулів» це чимала сума – тут дай Бог на бензин назбирати. Залишився другий варіант – проситися на буксир. Але виявилося, що зробити це теж непросто. Водії іномарок байдуже дивилися на водія «копійки» з тросом в руках у дороги.

І тут сталося диво. Благань власника «Жигулів» почув хто б міг подумати – водій Mercedes-Benz S-класу. Його чорний лімузин спритно доставив заслуженого ветерана додому. Спасибі, що ще не переплелись дійсно чуйні водії, готові прийти на допомогу в будь-який момент.

загрузка...
Еще одна новость

Тюнінг радянських “Жигулів” по-англійськи

19.03.2016 г. в 14:46, autodriving

Досить часто відбувається так, що життя нас зводить з такими автомобілями, які нам зовсім не цікаві. Якщо вони з’являються в нашому житті, то відразу западають нам у душу і приносять тільки задоволення. Так сталося з господарем і засновником компанії Retro Ford у Великобританії Дейвом, який знає про старі автомобілі Форд практично все. Дейв є не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появится собственное топливо Евро-4

19.03.2016 г. в 14:46, famozio

Шебелинский ГПЗ в конце месяца начнет производство бензина экологического класса Евро-4. Как заявило руководство Шебелинского ГПЗ, уже в конце текущего месяца, предприятие запустит производство бензина Евро-4. Данный проект стал возможен после длительной модернизации производственных мощностей завода. «Мы завершили один из масштабных модернизационных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть