Самые необычные автомобильные гаражи

19.03.2016 г. в 16:46, avtoblog

Как оказалось гаражи бывают не только разные, но порой и странные.

Зал для Lamborghini

Один из владельцев Lamborghini поставил почти невыполнимую задачу перед архитектором. Он захотел, чтобы в холле его дома росло высокое дерево и было видно хотя бы одну из 9 его автомобилей. Для выполнения такой сложной задачи, зодчий спроектировал уникальную платформу-лифт, соединяющую подземный гараж автовладельца с большим холлом. В результате стало возможно в любую минуту нажать на кнопку пульта и поднять из гаража авто.

М-Ж

Семейная пара автовладельцев, не желая делить один на двоих гараж, помимо того, что разделила его, так еще и покрасила в разные цвета. Наверно теперь точно не перепутают.

Ворота из витрины

А следующий автовладелец, умело переделал свой собственный магазин не только под жилую площадь, но и витрину превратил в ворота для заезда машины.

Зачем ему пришлось это делать и как работает витрина - ворота, смотрим в видео сюжете.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві водій джипу став переможцем конкурсу "Паркуюсь, як мудак"

19.03.2016 г. в 16:46, depo

Іномарка була запаркована прямісінько на зупинці громадського транспорту Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на групу "Герой парковки" у "Фейсбуці". Зокрема, активісти побачили цю автівку на зупинці біля "ОХМАТДИТу". Пасажирам маршруток і автобусів доводилося обходити іномарку.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

І «шестисотий» Mercedes може виручити «Жигуля»

19.03.2016 г. в 16:46, mmr

Що може бути гірше для автомобіліста, ніж заглохнути посеред дороги? Виявляється, взяти на буксир поламану машину готові люди, від яких цього найменше очікуєш, пише autocentre.ua. Цей випадок стався на одній з київських вулиць на початку березня. Власник ВАЗ-2101 вирішив викотити свого улюбленого залізного коня з гаража і покататися по сонячної погоді. Однак поважний вік машини дався взнаки – «копійка» стала посеред дороги, наполегливо відмовляючись рухатися далі. Будь-які спроби завести машину виявилися марними. Що ж, залишилося тільки два рішення. Перше – викликати евакуатор. Однак воно відразу відпало, адже для водія «Жигулів» це чимала сума – тут дай Бог на бензин назбирати. Залишився другий варіант – проситися на буксир. Але виявилося, що зробити це теж непросто. Водії…

Прочитать новость
загрузка...
И кое-что еще!

Тюнінг радянських “Жигулів” по-англійськи

19.03.2016 г. в 16:46, autodriving

Досить часто відбувається так, що життя нас зводить з такими автомобілями, які нам зовсім не цікаві. Якщо вони з’являються в нашому житті, то відразу западають нам у душу і приносять тільки задоволення. Так сталося з господарем і засновником компанії Retro Ford у Великобританії Дейвом, який знає про старі автомобілі Форд практично все. Дейв є не тільки власником майстерні Retro Ford, але і одним з кращих фахівців в Британії, які займаються будівництвом найшвидших і потужних автомобілів Ford. Його фірма розробляє, проектує і випускає різні запчастини, необхідні для установки новітніх двигунів Zetec і Duratec в підкапотний простір класичних Фордів. Але сьогодні я хочу познайомити вас не з яким-небудь автомобілем Ford, а з воістину привабливим автомобіл…

Прочитать новость

© 2013 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть