Як зміниться ввезення автомобілів в Україну?

19.03.2016 г. в 19:38, automotoclub

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури Андрію Пивоварскому внести зміни в правила перебування іноземних автомобілів на території України. Про це він сказав на засіданні уряду.

«Треба дати доручення про зміну правил перебування іноземних транспортних засобів на території України. Їх змінювали 5 років тому, це було пов'язано з тим, що було шахрайство при користуванні ТЗ. Зараз треба придумати, як спростити людям переміщення через кордон і щоб вони через п'ять днів не були зобов'язані виїжджати назад, а могли знаходитися на своїх ТЗ тут більш тривалий період часу», – сказав він. Прем'єр зазначив, що Україна має суттєві обмеження щодо переміщення іноземних автомобілів.

Нагадаємо, що днями робоча група Закарпатської ОДА спільно з представниками власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів Закарпатської митниці розробила проект закону, згідно з якою термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року.

загрузка...
Еще одна новость

У Львові з'явилася своя скандальна блондинка, яка погрожувала поліцейським

19.03.2016 г. в 19:38, ednist

Доцент університету ім. Франка разом з чоловіком вчинили скандал через зауваження поліцейських. Подробиці опублікували на офіційній сторінці в Facebook "Патрульна поліція Львова". Жінка на автомобілі Porsche Cayenne порушила правила дорожнього руху. Після зупинки автомобіля, жінка разом зі своїм чоловіком почали скандалити. Порушниця представилася викладачем національного університету ім. Франко. Вона вперто відмовлялася показати водійське посвідчення. При цьому вона весь час принижувала та ображала поліцейських. Чоловік скандальної білявки почав телефонувати комусь та загрожувати поліцейським звільненням. Варто зазначити, що в пояснювальній записці жінка наголосила, що на її думку патрульні мають упереджене ставлення до водіїв на дорогих машинах.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые необычные автомобильные гаражи

19.03.2016 г. в 19:38, avtoblog

Как оказалось гаражи бывают не только разные, но порой и странные. -- Зал для Lamborghini Один из владельцев Lamborghini поставил почти невыполнимую задачу перед архитектором. Он захотел, чтобы в холле его дома росло высокое дерево и было видно хотя бы одну из 9 его автомобилей. Для выполнения такой сложной задачи, зодчий спроектировал уникальную платформу-лифт, соединяющую подземный гараж автовладельца с большим холлом. В результате стало возможно в любую минуту нажать на кнопку пульта и поднять из гаража авто. М-Ж Семейная пара автовладельцев, не желая делить один на двоих гараж, помимо того, что разделила его, так еще и покрасила в разные цвета. Наверно теперь точно не перепутают. -- Ворота из витрины А следующий автовладелец, умело переделал свой собственный магазин не только под жилую площадь,…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть