Як зміниться ввезення автомобілів в Україну?

19.03.2016 г. в 19:38, automotoclub

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк дав доручення міністру інфраструктури Андрію Пивоварскому внести зміни в правила перебування іноземних автомобілів на території України. Про це він сказав на засіданні уряду.

«Треба дати доручення про зміну правил перебування іноземних транспортних засобів на території України. Їх змінювали 5 років тому, це було пов'язано з тим, що було шахрайство при користуванні ТЗ. Зараз треба придумати, як спростити людям переміщення через кордон і щоб вони через п'ять днів не були зобов'язані виїжджати назад, а могли знаходитися на своїх ТЗ тут більш тривалий період часу», – сказав він. Прем'єр зазначив, що Україна має суттєві обмеження щодо переміщення іноземних автомобілів.

Нагадаємо, що днями робоча група Закарпатської ОДА спільно з представниками власників автомобілів з іноземною реєстрацією та юристів Закарпатської митниці розробила проект закону, згідно з якою термін перебування в Україні автомобілів з іноземною реєстрацією збільшується з нинішніх 5 днів до одного року.

загрузка...
Еще одна новость

У Львові з'явилася своя скандальна блондинка, яка погрожувала поліцейським

19.03.2016 г. в 19:38, ednist

Доцент університету ім. Франка разом з чоловіком вчинили скандал через зауваження поліцейських. Подробиці опублікували на офіційній сторінці в Facebook "Патрульна поліція Львова". Жінка на автомобілі Porsche Cayenne порушила правила дорожнього руху. Після зупинки автомобіля, жінка разом зі своїм чоловіком почали скандалити. Порушниця представилася…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самые необычные автомобильные гаражи

19.03.2016 г. в 19:38, avtoblog

Как оказалось гаражи бывают не только разные, но порой и странные. -- Зал для Lamborghini Один из владельцев Lamborghini поставил почти невыполнимую задачу перед архитектором. Он захотел, чтобы в холле его дома росло высокое дерево и было видно хотя бы одну из 9 его автомобилей. Для выполнения такой сложной задачи, зодчий спроектировал уникальную…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть