Хто, як і коли: в українців масово крадуть авто

20.03.2016 г. в 11:06, ictv

У Києві вже не перший тиждень викрадають авто.

“Факти тижня з Оксаною Соколовою” дізналися всі подробиці автомобільних викрадень у столиці та Україні.

Авто викрадають тепер не тільки вночі, але і серед білого дня.

Крадуть з гаражів, паркінгів супермаркетів і навіть з платних стоянок, які перебувають під охороною.

Не застраховані від автозлодіїв навіть зірки. От приміром, у відомого композитора та продюсера Костянтина Меладзе у Києві вкрали позашляховик Lexus. Поліція вже два місяці не може його знайти.

А народному артисту України Павлу Зіброву розбили скло в автомобілі, поцупивши сумочку з документами і 17 тисяч гривень. Співак каже, що на якісь дві хвилини зайшов у банк поповнити картку.

Загалом же з початку року в Україні просто сплеск автокрадіжок. А лідирує за сумною статистикою столиця. Лише за два місяці тут викрали майже чотириста автомобілів. А це 6 машин за день! Майже у півтора рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

загрузка...
Еще одна новость

Как падение авторынка сказалось на работе дилерских центров

20.03.2016 г. в 11:06, avtomaniya

По итогам прошлого года продажи новых автомобилей в Украине сократились на 49,7% до отметки 46443 автомобиля. Мощная разветвленная сеть автодилерских центров, которую компании создавали на протяжении 25 лет, теперь оказалась излишней для такого уровня продаж. Оценить масштабы сокращения автобизнеса можно на примере одного из лидеров украинского авторынка - корпорации «УкрАвто». По данным, которые были обнародованы к очередному собранию акционеров, в составе корпорации «УкрАвто» на начало 2016 года осталось 1051 человека, против 2155 работников к началу прошлого года. Согласно тому же отчету, «УкрАвто» завершила 2015 год с чистым убытком 430,76 млн грн. И хотя это в 2,3 раза меньше аналогичного показателя 2014 года, поводов для оптимизма не так много. В регионах активизировался идет процесс продажи готовых…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як відшкодувати матеріальну шкоду, якщо авто потрапило в яму?

20.03.2016 г. в 11:06, mmr

Погані дороги в Україні – не секрет для її жителів. В результаті неякісного стану дорожнього покриття, все частіше відбуваються аварії через пошкодження на автошляхах, пише berdpo.info. В більшості випадків розплачуватися за ями на українських дорогах доводиться самим автолюбителям. А що, якщо заплатити не зі своєї кишені, а змусити відповісти тих, хто будував дорогу і зобов’язаний її утримувати? Законодавство таку можливість передбачає, та й прецеденти є. Отже, що потрібно робити, коли автомобіль потрапив у яму на дорозі, і чи можна якимось чином отримати компенсацію за пошкодження. В першу чергу слід діяти згідно чинного законодавства. Якщо автомобіль потрапив у яму і отримав пошкодження, алгоритм дій повинен бути наступним: 1) Слід зупинитися і включити…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть