Як працюють нові пристрої автокрадіїв

21.03.2016 г. в 21:25, autodriving

В Україні збільшилась у рази кількість випадків обкрадання автомобілів за допомогою спеціальних пристроїв – сканерів-граббер, пише 048.ua.

Спеціальні прилади, в разі, якщо вони вловили момент того, як ви закриваєте свій автомобіль за допомогою брелока сигналізації або центрального замка – розкривають вашу машину. Уберегтися від такого способу крадіжки – вкрай складно, як і затримати злодіїв.

Але іноді вони потрапляють в поле зору хай не поліції, але хоча-б камер відеоспостереження. Можливо ви тоді їх впізнали і нейтралізуєте, викликавши співробітників поліції.

Один з випадків розтину автомобіля був зафіксований 8-го березня:

“3 людини виконують роль “сімейства”, безтурботно прогулюється по мальовничих околицях Молдаванки Одеса. В їх завдання входить огляд вмісту припаркованих авто і спостереження за водіями. Але головним героєм і дійовою особою” пограбування по-одеськи “є загадкова особистість, яку я назвав звучним словом “никай”. Ця людина відповідальний за брудну частину роботи. В його руках можна помітити, що зчитує, яке дозволяє перехопити сигнал в той момент, коли господар машини відкриє або закриє двері. Потім зловмиснику не складає ніяких труднощів відкрити чуже авто і забрати звідти все цінне (що ми і бачимо в кінці ролика)”, – розповідає очевидець пограбування на сторінках” Одеського форуму”.

загрузка...
Еще одна новость

«Автохам» покинув спортивний Jaguar F-Type прямо на перехресті

21.03.2016 г. в 21:25, mmr

15 березня водій (і, швидше за все, власник) спорткара Jaguar F-TYPE S залишив свою машину прямо на перехресті в Києві. Що змусило водія покинут автомобіль, невідомо. Можливо, він дуже поспішав, або у нього трапилося щось непоправне, пише carreviewauto.com. А, можливо, вся справа в статусі. Цей автомобіль бачили на дорогах столиці в кінці 2014 року. Правда, номери на машині тоді були не настільки ексклюзивними. Цю модель самі британці називають найбільш спортивним авто в модельному ряду Jaguar. У Києві помічена версія S, але є ще й 550-сильний R. Компресорний V6 потужністю 380 сил даного примірника дозволяє автомобілю набирати першу сотню за 4.9 секунди. Коштує така машина в Україні від 1,4 мільйона гривень.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Разрешить фиксацию нарушений ПДД гражданами - создана петиция

21.03.2016 г. в 21:25, avtoblog

На сайте президента страны зарегистрирована новая петиция, суть которой в получении разрешения рассматривать дела о нарушении ПДД, которые были зафиксированы гражданами. В петиции, автор предлагает передавать фотографии и видеозаписи где будут зафиксированы нарушения правил дорожного движения, напрямую в управление патрульной полиции, чтобы дело было рассмотрено в дальнейшем. В предложенном дополнении к статье 279-1 Кодекса Украины об административных правонарушениях указано, что материалы видеофиксации или фотофиксации нарушений, поданных гражданами Украины, должны отображать полную картину нарушения дорожного движения, а также место совершения правонарушения. «В случае несоответствия указанным требованиям гражданину может быть отказано в принятии материалов. Отказ принятия материалов может быть обжалован в суде», - отмечено в петиции. Автор обращения к президенту также предлага…

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть