Авто, як і в часи "совка", все ще розкіш

22.03.2016 г. в 14:55, gazeta

За останні роки автомобілі б/в трішки здешевіли, але порівняно з аналогами в країнах Європи (навіть не беручи до уваги Польщі чи Литви) вони все одно залишаються на 20–50% дорожчими.

За часів совка автомобіль вважався не засобом пересування, а розкішшю, відтоді нічого для більшості українців не змінилося, – йдеться у публікації "Дзеркала тижня".

Адже вважати автомобілем 20–30-річний ВАЗ, ГАЗ чи "Москвич" неможливо, а придбати доступний автомобіль, навіть не новий, коштів у людей не вистачає.

загрузка...
Еще одна новость

Что ждет украинских водителей в этом году: планы Кабмина

22.03.2016 г. в 14:55, segodnya

Нарушения ПДД начнут фиксировать автоматически, а регистрацию авто передадут другим органам. Из 379 задач, включенных в "План действий Кабмина на 2016 год", которые должны быть выполнены Кабинетом министров совместно с парламентом и президентом, приведем те, которые касаются украинских автомобилистов, пишет "Автоблог". Итак, самое интересное:…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нова дешева Tesla: опубліковані перші знімки

22.03.2016 г. в 14:55, mmr

Вже 31 березня Tesla представить третю модель. Це буде невеликий седан під нехитрою назвою Model 3. Дизайн «Трієчки» до тепер тримається в секреті, але сьогодні Tesla опублікувала на своїй сторінці в Facebook тизер цієї моделі. За деякими даними, в основу моделі ляже принципово нова платформа, на якій буде побудовано ще кілька моделей – в тому…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть