Під Черкасами випробували “Тритона” – бронеавтомобіль для кордону з Росією

23.03.2016 г. в 16:27, ridna

У Навчальному центрі Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота біля Черкас випробовували техніку нового зразка, а саме колесної бронемашини з посиленим протимінним захистом “Тритон”. В рамках інженерно-технічного облаштування кордону з РФ ця техніка незабаром надійде на озброєння до Східного регіонального управління.

Протягом декількох днів у польових умовах проводилось тестування бронеавтомобіля, який призначений для прикриття загрозливих напрямків, ведення спостереження та передачі інформації до центрів управління службою прикордонних підрозділів.

Цей варіант бронемашини розроблений інженерами саме для Держприкордонслужби. Машина має бронювання, що відповідає другому рівню STANAG 4569. “Тритон” здатен захистити екіпаж при підриві протитанкової міни потужністю до 6 кг вибухівки.

Для ефективного спостереження за обстановкою на кордоні машина оснащена комплексом наземної розвідки, зокрема радіолокаційною станцією та тепловізійною установкою. “Тритон” може перевозити додатково до 4 осіб наряду у віддалені зони, де вони зможуть в автономному режимі нести службу до 7 діб. Для цього бронемашина оснащена дизель-генератором, автономним опаленням та системою кондиціонування. Для передачі даних на “Тритон” встановлена супутникова система.

В ході попередніх випробувань прикордонники вже подавали розробникам низку пропозицій по вдосконаленню функціоналу транспортного засобу. Усі вони були враховані при підготовці автомобілів до експлуатації.

загрузка...
Еще одна новость

Статистика пробок: худшие города для автомобилистов

23.03.2016 г. в 16:27, avtomaniya

Эксперты Аналитическая компания INRIX, исследующая данные о трафике по всему миру, назвала страну, благополучное экономическое положение которой привело к худшей ситуации с пробками на планете. Самыми крупными пробками на планете могут похвастаться Соединенные Штаты. Средний житель пригорода американского мегаполиса, регулярно путешествующий из…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китайский TREV - автомобиль, которого никто не ожидал

23.03.2016 г. в 16:27, gogetnews

Женевский автосалон порадовал многими интересными новинками, но самым интересным экспонатом стал автомобиль, над разработкой которого потрудилась китайская компания Techrules. Особенность новой машины закачается в том, что китайские разработчики решили при ее создании применить сразу несколько своих инновационных технологий, получивших название…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть