Коли в Україні будуть нормальні дороги

25.03.2016 г. в 07:05, mmr

На відновлення мережі автодоріг України потрібно 7-10 років. Так директор департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку і автомобільних перевезень Мінінфраструктури Роман Хміль відповів на запитання користувачів Facebook.

За його словами, зараз на дороги йде незначна частина коштів, зібраних із акцизів на нафтопродукти.

– Велика частина цих коштів йде на те, щоб “залатати дірки” в інших бюджетних сферах. Щоб це виправити, необхідно прийняти законопроект “Про Дорожній фонд”, – зазначив Хміль.

Чиновник сказав, що це дасть близько 30-40 млрд грн на рік.

– Буде потрібно мінімум 7-10 років з моменту забезпечення ритмічного і достатнього фінансування (50-100 млрд грн на рік), щоб відновити існуючу опорну мережу доріг державного значення, – додав він.

загрузка...
Еще одна новость

Опубликовано видео самой маленькой в мире машины

25.03.2016 г. в 07:05, slavpeople

Инженеры-часовщики японской компании Seiko представили самую маленькую в мире машину Руба Голдберга. Для создания хитроумного механизма потребовалось 1200 деталей от 47 различных типов механических часов, многие из них размером меньше 1 мм. И хотя представленная машина требует человеческого вмешательства, процесс всё равно завораживает. Суть механизма…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Плюс один: в Києві з’явився “свіжий” Porsche Cayenne Techart Magnum

25.03.2016 г. в 07:05, mmr

Для української столиці Порше Кайєн порівнюється з Ланосом для багатих. У Києві навіть топові Porsche Cayenne вже не особливо-то і привертають увагу. Ну, якщо тільки в тюнінгу. До речі, один з найулюбленіших видів тюнінгу – пакет Techart Magnum, пише topgir.com.ua Незалежно від покоління моделі, цей варіант є найпопулярнішим в Україні. І ось днями…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть