“АвтоМайдан Київ” запроваджує проект “АЗС-контроль

25.03.2016 г. в 16:10, ukrpohliad

В зв’язку з постійним зростанням цін на паливо на фоні падіння цін на нафту без покращення якості нафтопродуктів на українському ринкуАвтоМайдан Київ починає моніторинг якості послуг та продуктів АЗС, ціноутворення та прозорості роботи нафтокомпаній. Ціни на паливо б’ють по гаманцю не лише водіїв, а й по кожному українцю, оскільки витрати на пальне закладені в ціні кожного продукту чи послуги.

Основні інструменти моніторингу:

– виїзд активістів на АЗС для забору палива та експрес-аналіз;

– поглиблений лабораторний аналіз нафтопродуктів;

– гаряча лінія, пошта, соціальні мережі для скарг громадян з метою моніторингу та аналізу широкого кола проблем.

За результатами двох/трьох тижнів роботи “АЗС-контролю” буде представлений детальний аналіз проведеного моніторингу.

загрузка...
Еще одна новость

Энтузиасты создали необычную систему управления автомобилем (ВИДЕО)

25.03.2016 г. в 16:10, gogetnews

В рамках хакатона OHI/O, организованного Университетом штата Огайо, одна из команд за 24 часа собрала рабочую систему удаленного управления автомобилем с видом от третьего лица. О своих достижениях энтузиасты рассказали на своем официальном канале Youtube. Проект под названием MagiKarpet представляет собой фанерный короб, внутри которого установлена плата Arduino Mega, управляющая сделанными из подручных материалов приводами педалей и руля. К педали тормоза при помощи плотной петли прикреплен линейный актуатор, на педаль газа давит электромотор через плоскость с колесиком, а руль приводится в движение при помощи металлического троса, который намотан на пластиковый ролик. Из-за ограничения по времени и материалам разработчикам пришлось отказаться от подключения готового контроллера PlayStation по Bluetooth…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

ТОП-5 краш-тестів: як витримують боковий удар автоновинки

25.03.2016 г. в 16:10, gazeta

Американські фахівці провели бокові краш-тести нових автомобілів. Як показав краш-тест американського Національного управління безпеки на дорогах, при бічному ударі у трьохдверного хетчбека MINI Cooper 2015 модельного року небезпечно змістилася в салон дверна панель. При цьому нижній відділ хребта манекена на задньому сидінні випробував перевантаження понад 82 g, що свідчить про високий ризик отримання травми. Конструктори внесли у MINI Cooper 2016 модельного року і фахівці Національного управління безпеки на дорогах провели новий тест.

Прочитать новость
загрузка...
Загрузка...
Loading...

© 2013-2017 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть