Фотофіксація і “листи щастя” повернуться в червні

25.03.2016 г. в 18:13, drive-news

Кабінет Міністрів України планує почати штрафувати водіїв за допомогою камер автоматичної фіксації в перші місяці літа.

МВС і Нацполіція повинні підготувати все необхідне для запуску проекту автоматичної фотофіксації порушень правил дорожнього руху до початку цього літа. Про це йдеться в “Плані дій” на 2016 рік, куди входять 379 першочергових завдань для країни.

За планом, до червня МВС і Національна поліція повинні розробити і подати на затвердження Кабміну проект постанови “Про затвердження порядку функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху”. Попередньо Міністерство внутрішніх справ має закінчити розробку і затвердити стандарт роботи систем автоматичної фіксації із зазначенням технічних вимог до таких систем.

Нагадаємо, що кошти автоматичної фото та відеофіксації Верховна Рада схвалила ще в листопаді 2015 року, але уряд так і не зміг забезпечити їх впровадження.

Відзначається, що на сьогоднішній день поліція не має технічних засобів для контролю швидкості.

“Ніхто не закликає повертати даішників в кущі і розставляти їх за поворотами, але контроль за нашими дорогами повинен бути. І не показовий, а реальний”, – коментує ситуацію народний депутат України Мустафа Найєм.

Також варто відзначити, що Україна займає одне з перших місць в Європі за кількістю автомобільних аварій – кожні 15 хвилин на наших дорогах відбувається ДТП з травмами, а кожні дві години – аварія з летальним результатом.

загрузка...
Еще одна новость

С другой планеты: арабские дети-мажоры на слете суперкаров (ВИДЕО)

25.03.2016 г. в 18:13, topgir

Что для украинца суперкар, то для араба – Ланос. Это в Украине можно считать себя пупом Земли, рассекая на Nissan GT-R. А вот в Дубае, похоже, даже обычным Бугатти Вейроном никого не то не удивишь, а даже не заставишь повернуть голову. Думаешь, перегибаем палку? А ты посмотри это видео со слета арабской молодежи на суперкарах…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Бесключевой доступ в автомобиль — что это, и как работает?

25.03.2016 г. в 18:13, nua

У современных автомобилей все чаще можно заметить такую функцию, как бесключевой доступ. Как видно из названия, эта система позволяет получить доступ к автомобилю без применения ключа в привычном понимании этого слова. Но как же она работает, и главное — как уберечь своего «железного коня» от посягательств злоумышленников при таком лёгком способе доступа? Доступ…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть