Світовий автопром йде в Україну

26.03.2016 г. в 08:04, famozio

Хороша новина надійшла від майбутніх інвесторів. Делегація німецької економіки в Україні заявила про намір побудувати заводи з виробництва автомобільних деталей. Нові заводи з’являться на Західній Україні в найближчі роки.

В Делегації підкреслюють, що співпраця між Україною та Німеччиною зростає. З березня 2013 року присутність економіки Німеччини в Україні зросло на 5,1%, а кількість юридичних осіб з німецьким участю — на 6%.

У заяві наголошується, що на виробничих майданчиках в західному регіоні України вже працюють близько 25 тис. осіб. Німецькі постачальники автокомпонентів мають намір створити ще 9-10 тис. нових робочих місць.

Імпорт з Німеччини в Україну впав у 2015 році на 18,4%, але в нинішньому році вже показав зростання на 11,8%. Ріс і експорт українських товарів до Німеччини. У січні 2016-го зростання склало на 7,7%.

За даними Делегації, всього за минулий рік німці інвестували в Україну 5,4 млрд доларів.

Нагадаємо, в Україні працює кілька заводів з виробництва автокомпонентів. Переважно, це проводи, джгути, чохли, акустика та інші компоненти. Українська продукція стоїть на Volkswagen, BMW, Mercedes, Ferrari, Porsche, Audi, Fiat, Nissan і інших.

загрузка...
Еще одна новость

Как отличить настоящего владельца авто от перекупщика?

26.03.2016 г. в 08:04, famozio

По разным данным, от 10% до 30% всех опубликованных в Сети объявлений по продаже автомобилей принадлежат перекупщикам, продающим машины под видом частников. Как их отличить от настоящих собственников? «Перекупы» — это те, кто скупают подержанные автомобили и после косметического ремонта продают их по более высокой цене. Под частников могут маскироваться перегонщики, а также представители автосалонов и комиссионных магазинов. В отличие от обычных продавцов-собственников, для всех этих «предпринимателей» продажа машин — поставленный на рельсы бизнес. Поэтому в ход идут разного рода отработанные уловки, хитрости и приемы психологического давления, цель которых — сбыть товар по максимальной цене. Приобретая машину у «перекупов», покупатель рискует нарваться не только на «кота в мешке», но и на определенные виды мошенничества. Отличить собственник…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найбюджетніші кросовери в Україні: хто у списку?

26.03.2016 г. в 08:04, dr.ck

Нові кросовери в Україні коштують від 255 тис. грн., щоправда, модель може бути 2014 року випуску. Цього року ввели стандарт Євро-5, але у салонах допродують автомобілі, які відповідають старішим нормам. Gazeta.ua пропонує 5 найбюджетніших нових автомобілів типу SUV. Chery Tiggo New 2014 року випуску нині можна купити у салоні за 255 150 грн. Цей автомобіль відповідає стандарту Євро-4. На Chery стоїть 1,84-літровий двигун потужністю 132 к. с. Кліренс - 190 мм. Привід - лише передній. У базовій комплектації пропонують механічну трансмісію. Об'єм багажника 520 літрів. JAC S3 із 16-клапанним двигуном об'ємом 1,5 літра видає 113 к. с. Якщо порівнювати із Tiggo, то модель S3 вища на 2 см -…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть